Lakta-Vita Szkoła Rodzenia i Karmienia

Opis usługi Lakta-Vita Szkoła Rodzenia i Karmienia

Lakta-Vita to Szkoła Rodzenia i Karmienia.

DANE TELEADRESOWE
Adres:

Lakta-Vita Szkoła Rodzenia i Karmienia
ul. Zagłoby 8 lok.8
www.laktavita.pl
35-304 Rzeszów

Rejestracja telefoniczna:
664 156 366

Opinie o usłudze Lakta-Vita Szkoła Rodzenia i Karmienia

5 gwiazdek
4 głosy
4 gwiazdki
0 głosów
3 gwiazdki
0 głosów
2 gwiazdki
0 głosów
1 gwiazdka
0 głosów

Średnia ocen:

5/5
Napisz swoją opinię
Pomóż innym podjąć właściwą decyzję
~ZosiaiFranek
5/5

Gorąco polecam, jeśli chce się karmić piersią, Pani Dorota jest nieoceniona, zawsze można liczyć na jej pomoc, dziś karmię z przyjemnością, chociaż początki nie należały do najłatwiejszych, przy pani Dorocie wszystko wydaje się do przejścia, DZIĘKUJĘ!!!

~monifil
5/5

Serdecznie polecam :) Dzięki fachowej pomocy, ogromnej wiedzy, życzliwości i niewyczerpanym zapasom uśmiechu i wsparcia karmimy się z synkiem już prawie pół roku. Jest to najcudowniejszy dar jaki mogę dawać mojemu dziecku każdego dnia, ale wiem, że duża część tego sukcesu to pomoc p. Doroty.

Polecamy :)
Monia i Filipek

~anetainina
5/5

Dzięki Dorocie karmię moją Ninę bez problemu. Otrzymałyśmy kompleksową pomoc, dużo uśmiechu i życzliwości. Dziewczyny jeśli tylko macie wątpliwości, nie jesteście pewne czy wszystko jest ok, nie czekajcie tak jak ja kilka tygodni, tylko dzwońcie do Lakta-Vity.

~Roksolana i Alanek
5/5

Bardzo polecam poradnie laktayjną Lakta-Vita! Fachowa pomoc, a co najważnieszę, Pani jest zawsze dostępna pod sms. Już nawet po zakonczeniu kuracji, zwracam się czasem z różnymi pytaniami i zawsze udziela szybką odpowiedź.

Inne usługi z kategorii Szkoły rodzenia