Zabieg Kryokontur

Opis usługi Zabieg Kryokontur

Zabieg Kryokontur to innowacyjny sposób pozbycia się zbędnej tkanki tłuszczowej z okolicy brzucha, ud, boczków oraz bioder poprzez schłodzenie. Wykonuje się go za pomocą specjalnego urządzenia niemieckiej firmy Ergomed. Zabieg polega na przyłożeniu do wybranej części ciała głowicy na wysięgniku, po czym następuje proces schładzania (do każdej części ciała wykorzystywana jest inna głowica). Temperatura wynosi 2 stopnie (już poniżej 7 stopni komórki tłuszczowe ulegają zniszczeniu). Zabieg trwa około godziny. Skutkuje on uwalnianiem komórek tłuszczowych, które są następnie wydalane. Kriolipoliza z wykorzystaniem urządzenia Kryokontur jest całkowicie bezbolesna. W trakcie zabiegu pacjent odczuwa lekkie mrowienie. Może również pojawić się senność.

Udowodniono, że zabieg Kryokontur cechuje bardzo wysoka skuteczność w trwałym usuwaniu zbędnych komórek tłuszczowych. Wystarczy jeden zabieg, by zmniejszyć obwód brzucha o kilka centymetrów.

EFEKTY:
Na skutek zastosowania zabiegu redukuje się tkanka tłuszczowa na tych częściach ciała, które poddano zabiegowi. Po kilku tygodniach (od 6 do 12) od kriolipolizy obwód brzucha zmniejsza się od 5 do około 7 cm.

BEZPIECZEŃSTWO:
Sprzęt posiada niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Po zabiegu nie występują żadne przykre efekty uboczne. Pojawia się jedynie zaczerwienie, które może utrzymać się do ok. 3 godzin i niewrażliwość części ciała, na których zabieg był przeprowadzany.

WSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU
Zabiegowi mogą poddać się osoby o niewielkiej nadwadze, które chciałyby zmniejszyć widocznie ilość tkanki tłuszczowej w swoim organizmie.

ZALECENIA PO ZABIEGU:
Po zakończeniu zabiegu należy pić około 2 litry wody dziennie. Zalecane jest zwiększenie aktywności fizycznej.

KOSZT:
Koszt zabiegu to około 2 tys. zł za jedno udo i 3 tys. zł za brzuch.

Opinie o usłudze Zabieg Kryokontur

Nikt jeszcze nie napisał opinii.