"Baśnie braci Grimm" Wydawnictwo Zielona Sowa (seria kolekcjonerska)

Opis produktu "Baśnie braci Grimm" Wydawnictwo Zielona Sowa (seria kolekcjonerska)

Bracia Grimm, to obok H. Ch. Andersena, najbardziej znani i cenieni autorzy baśni dla dzieci. Spisali oni opowiadania oparte na przekazach ludowych oraz mitach. Nasze dzieciństwo bez baśni ich autorstwa, na przykład Czerwonego Kapturka czy Kopciuszka, z pewnością nie byłoby takie samo. Abyśmy mogli znów cieszyć się magicznym światem stworzonym przez niemieckich pisarzy, Zielona Sowa proponuje "Baśnie braci Grimm". Książka została wydana jako część serii kolekcjonerskiej. Każda z opowieści wzbogacona jest o piękne, kolorowe ilustracje. Ponadto książka posiada twardą oprawę, dzięki czemu będzie pięknie prezentować się na półce i nie zniszczy się tak szybko. Może więc z powodzeniem stać się pomysłem na prezent.

W książce znajdziemy takie baśnie jak: "Królewna Śnieżka", "Osiołek", "Roszpunka", "Stańcowane pantofelki", "Wilk i siedem koźlątek", "Staruszka w lesie", "O siedmiu krukach", "Kryształowa kula".

Opinie o produkcie "Baśnie braci Grimm" Wydawnictwo Zielona Sowa (seria kolekcjonerska)

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne produkty z kategorii Książki dla dzieci

"Wierszykowo" Wydawnictwo Zielona Sowa

"Wierszykowo" Wydawnictwo Zielona Sowa

"Wierszykowo" to seria książeczek z najpiękniejszymi polskimi utworami dla dzieci. Wśród nich możemy znaleźć same klasyki:...

Sklep:
Wydawnictwo Zielona Sowa Sp. z o.o.
0/5 0 Opinii
Kontakt