"Przepowiednia Synów Słońca" A. Stelmaszyk Wydawnictwo Zielona Sowa

Opis produktu "Przepowiednia Synów Słońca" A. Stelmaszyk Wydawnictwo Zielona Sowa

"Przepowiednia Synów Słońca" to kolejna pozycja w serii Kroniki Archeologiczne. W tej części znów poznamy niesamowite przygody rodzeństwa Ostrowskich, ich przyjaciół - Gardenrów oraz panny Ofelii.

Akcja powieści rozpoczyna się, gdy bohaterowie odpoczywają u lady Ginevry Carnarvon. Ich spokojny pobyt przerywa jednak wołanie o pomoc... Tym razem przyjaciele muszą przenieść się do Ameryki Południowej. Tam trafiają do peruwiańskiej dżungli, by wyruszać na poszukiwanie legendarnego miasta, które wcześniej chcieli odkryć konkwistadorzy. W tej ekspedycji bohaterom znów będzie towarzyszył detektyw Archer oraz jego nieoceniony pomocnik Watson. Wyprawa zapowiada się bardzo niebezpiecznie. Dzikie zwierzęta, niesprzyjające warunki oraz wiele innych niebezpieczeństw - czytając tę historię, po prostu nie można się nudzić, wysoki poziom adrenaliny gwarantowany!

Czytanie "Przepowiedni Synów Słońca" umilą ilustracje stworzone przez Janusza Pasternaka. Książka skierowana jest do dzieci w wieku od 10 do 12 lat. Wydana została w oprawie twardej.

Opinie o produkcie "Przepowiednia Synów Słońca" A. Stelmaszyk Wydawnictwo Zielona Sowa

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne produkty z kategorii Książki dla dzieci