Teatrzyk Cieni

Opis produktu Teatrzyk Cieni

Teatrzyk Cieni to bardzo interesująca propozycja wydawnictwa Sierra Madre przeznaczona dla dziecka powyżej 3 roku życia. Zestaw zawiera postacie, patyczki, a także klipsy. To jednak nie wszystko. W pudełku możemy również znaleźć książeczkę z ciekawymi pomysłami na przedstawienia. Na serię Teatrzyku Cieni składają się Niesamowite Maszyny, Podwodny Świat oraz Zaczarowane Królestwo. Dzięki tej różnorodności każde dziecko znajdzie tematykę najbardziej odpowiednią dla siebie.

Teatrzyk Cieni daje mnóstwo możliwości ciekawej, kreatywnej zabawy. Pomysły na przedstawienia można zaczerpnąć z książeczki lub wspólnie wymyślić scenariusz. Dzięki temu dzieciaki rozwiną swoją wyobraźnię. Przekonają się, że teatr może być wspaniałą przygodą, a występowanie na scenie nie musi wiązać się ze stresem.

Jeśli zastanawiasz się nad prezentem dla swojego dziecka, szukasz czegoś naprawdę wartościowego i nie chcesz kupować kolejnych gier planszowych, lalek czy samochodów, to Teatrzyk Cieni jest idealnym rozwiązaniem.

Opinie o produkcie Teatrzyk Cieni

Nikt jeszcze nie napisał opinii.