"Najnowsze przygody Mikołajka" cz. 3

Opis produktu "Najnowsze przygody Mikołajka" cz. 3

"Najnowsze przygody Mikołajka" cz. 3 to płyta DVD, która zawiera aż 13 odcinków z przygodami doskonale znanego chłopca, którego pokochały nie tylko dzieci, ale również ich rodzice. Poszczególne historie oparte są na pomysłach René Gościnnego i Jean-Jacques Sempé.

Trzecia część "Najnowszych przygód Mikołajka" to gwarancja ponad 2 godzin doskonałej zabawy. Każdy odcinek to inna historia z sympatycznym Mikołajkiem w roli głównej. Dzieci będą mogły zobaczyć, jak Mikołajek wraz z kolegami maluje kuchnię swoich rodziców, jak rodzice układają puzzle i co może z tego wyniknąć i wiele innych. Po obejrzeniu filmów, maluchy z pewnością zechcą jeszcze bliżej poznać Mikołajka. Dlatego też warto przy tym podsunąć im jedną z serii książek o tym bardzo dobrze znanym chłopczyku. DVD może być więc wstępem do rozwijania pasji czytelniczych u Twojego dziecka.

"Najnowsze przygody Mikołajka" to również okazja, aby rodzice wrócili na chwilę do czasów swojego dzieciństwa, znów śmiali się patrząc na przygody tego niesamowitego chłopca, podziwiali jego pomysłowość i oryginalność.

Opinie o produkcie "Najnowsze przygody Mikołajka" cz. 3

Nikt jeszcze nie napisał opinii.