Gra ZOO Tycoon

Opis produktu Gra ZOO Tycoon

ZOO Tycoon to gra na konsolę Xbox 360, dostępna w sprzedaży od 22 listopada.

Grając w ZOO Tycoon, można zapoznać się od podszewki z zasadami funkcjonowania ogrodu zoologicznego. Przechodzenie przez kolejne etapy to nauka zarządzania takim miejscem. Gracz powinien przede wszystkim zadbać o to, aby zwierzęta otrzymały wszystko czego potrzebują. Ponadto należy starać się o jak największą liczbę odwiedzających oraz udoskonalenie funkcjonowania ogrodu zoologicznego.

Gra ZOO Tycoon pozwala graczom bliżej poznać różne gatunki zwierząt - jakie są ich potrzeby, jak należy o nie dbać. Ponadto uczy logicznego myślenia - gracz musi bowiem tak zarządzać ogrodem, aby cieszył się on dużym zainteresowaniem. Najważniejsze jednak, że grać w ZOO Tycoon mogą również dzieci, ponieważ nie ma w niej żadnych form przemocy. Gra ZOO Tycoon jest grą rodzinną – zapewnia wspólną rozrywkę na długie zimowe wieczory.

Niewątpliwą zalety gry jest niesamowita szata graficzna. Ponadto dla wytrawnych graczy udostępniono wiele różnych ciekawych opcji. Dzięki temu przy ZOO Tycoon po prostu nie można się nudzić.

Opinie o produkcie Gra ZOO Tycoon

5 gwiazdek
0 głosów
4 gwiazdki
1 głos
3 gwiazdki
0 głosów
2 gwiazdki
0 głosów
1 gwiazdka
0 głosów

Średnia ocen:

4/5
Napisz swoją opinię
Pomóż innym podjąć właściwą decyzję
pgbejrae
4/5

Świetna gra dla młodszych odbiorców. Ci, którzy nie posiadają konsoli Xbox, mogą poszukać wersji na PC. Obie są godne polecenia, choć ta komputerowa jest dość stara.