Krem przeciwzmarszczkowy wokół oczu i ust Ystheal (15 ml)

Opis produktu Krem przeciwzmarszczkowy wokół oczu i ust Ystheal (15 ml)

Krem przeciwzmarszczkowy wokół oczu i ust jest wyjątkowym kosmetykiem należącym do linii Ystheal stworzonej przez firmę Eau Thermal Avene. Produkt ma przede wszystkim działanie spowalniające proces starzenia się skóry. Ponadto chroni i odnawia zasoby witaminy A, które znajdują się w skórze. Krem ma bardzo korzystny wpływ na skórę dookoła oczu oraz ust. Jego wyjątkowa formuła pozwala na redukcję drobnych zmarszczek oraz zapewnia zdrowy wygląd skóry, a także koi podrażnienia.

Kosmetyk bardzo dobrze działa na metabolizm komórkowy oraz ma właściwości oczyszczające i ochronne. Dzięki temu zachowana jest równowaga między antyoksydantami a wolnymi rodnikami. Po zastosowaniu kremu skóra staje się elastyczna, nawilżona i wygładzona. Istotne jest to, że kosmetyk jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę nawet tak delikatną jak skóra wokół oczu i ust.

Krem ma przyjemną konsystencję oraz łatwe w obsłudze opakowanie.

WSKAZANIA:
- delikatna skóra wokół oczu i ust,
- skora podatna na powstawanie zmarszczek,
- skóra potrzebująca nawilżenia.

STOSOWANIE:
Krem jest dostępny w specjalnie wykonanych buteleczkach wyposażonych w pompki. Dzięki temu powietrze nie dostaje się do wnętrza, a krem na długo pozostaje przydatny do użycia. Ponadto kosmetyk doskonale się rozprowadza po skórze i wchłania.

Opinie o produkcie Krem przeciwzmarszczkowy wokół oczu i ust Ystheal (15 ml)

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne produkty z kategorii Pielęgnacja twarzy