Kamizelka Konfidence

Opis produktu Kamizelka Konfidence

Kamizelka Konfidence jest idealna dla dzieci, których rodzice chcą oswoić je z wodą, a jednocześnie zapewnić im maksymalne bezpieczeństwo w czasie kąpieli i zabawy w basenie. Kamizelki są bardzo wygodne i dobrze dopasowują się do ciała dziecka. Dzięki nim dziecko czuje się pewniej i dlatego łatwiej przyswaja techniki pływania. Uczy się z przyjemnością, potrafi się odprężyć i cieszyć ze sportów wodnych.

Wyjątkowa pianka neoprenowa, z której jest wykonana kamizelka, zapewnia odpowiednią temperaturę ciała dziecka zarówno w wodzie, jak i poza nią. Ponadto kamizelka dzięki niej jest bardzo lekka, miękka i elastyczna, a także miła w dotyku. Z łatwością można dopasować ją do dziecka i jego umiejętności, dzięki specjalnym wyjmowalnym pływakom w kieszonkach z lycry. Dla ułatwienia są one oznaczone parami literek A, B, C i D.

Kamizelka jest wyposażona w trwały i masywny suwak, który jest zakończony materiałem, aby nie ocierał skóry maluszka i był dla niego bezpieczny. Dodatkowo końcówka suwaka jest zapinana specjalną sprzączką na rzep, aby zapewnić dziecku maksymalny komfort i ochronę przed rozpięciem.

Kamizelkę można nosić na każdym kostiumie kąpielowym. Na plecach ma ona jaskrawy żółty kolor, dzięki któremu dziecko jest z daleka widoczne i łatwo można je znaleźć na plaży lub na basenie.

WYMIARY:
Krój kamizelki jest dobrany specjalnie z myślą o najmłodszych, więc jest nie tylko bezpieczny, ale również wygodny. Aby dobrać odpowiedni rozmiar kamizelki dla dziecka, należy zmierzyć obwód klatki piersiowej maluszka.

MATERIAŁ:
Kamizelki są sporządzone ze specjalnej pianki neoprenowej, która sprawia, że strój jest lekki, wygodny oraz łatwy w użyciu. Kamizelki są wyposażone w 8 pływaków, które można wyjmować. Ponadto na brzegach kamizelki jest lamówka z lycry, która zabezpiecza dzieci przed otarciami.

Kamizelki są dostępne w różnych kolorach.

Opinie o produkcie Kamizelka Konfidence

Nikt jeszcze nie napisał opinii.