Strój neoprenowy dla niemowląt Babywarma od Konfidence

Opis produktu Strój neoprenowy dla niemowląt Babywarma od Konfidence

Strój neoprenowy dla niemowląt Babywarma od Konfidence jest to specjalny rodzaj ubrania przeznaczony do pływania w basenie lub innych akwenach. Strój jest zrobiony ze specjalnej pianki, która pozwala zachować odpowiednią temperaturę ciała dziecka. Maluszki bardzo szybko marzną nawet w podgrzewanej wodzie, dlatego tak ważna jest ochrona ich ciała. Ubranie zapewnia nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo dzieciom, które bardzo lubią pluskać się w wodzie.

Pianka neoprenowa jest bardzo miękka i łatwo dopasowuje się do kształtu ciała maluszka. Rzepy, w które jest wyposażona pozwalają na regulowanie jej wielkości, więc zawsze można odpowiednio dopiąć strój, aby nie był zbyt luźny. Ubranie przede wszystkim zapewnia odpowiednią temperaturę zarówno w wodzie, jak i na suchym lądzie. Ponadto strój skutecznie chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV. Ubranie jest dostępne w różnych kolorach, które są niezwykle wyraziste, więc dziecko w nim jest dobrze widoczne i łatwo można je obserwować. Pianka jest zapinana na rzep umiejscowiony na jej boku oraz w okolicy pieluszki, co pozwala na sprawne przebieranie dziecka oraz jego przewijanie.

Taki strój pozwala zarówno dziecku, jak i osobie dorosłej czerpać radość ze wspólnie spędzanego czasu w wodzie. Sprawia, że opiekun może się zrelaksować i jest pewny, że maluch nie zmarznie i że jest mu wygodnie.

WYMIARY:
Ubranie z pianki neoprenowej jest dostępne w trzech różnych rozmiarach. Są specjalne stroje dla niemowląt od 0 do 6 miesięcy, dla maluszków od 6 miesięcy do roku oraz dla dzieci między 1 a 2 rokiem życia.

MATERIAŁ:
Materiał stroju nie jest śliski, więc opiekun z łatwością będzie mógł utrzymać dziecko w wodzie. Dostępne są też różne kolory pianki neoprenowej.

Opinie o produkcie Strój neoprenowy dla niemowląt Babywarma od Konfidence

Nikt jeszcze nie napisał opinii.