Woda ustrukturyzowana Górski Potok (500 ml)

Opis produktu Woda ustrukturyzowana Górski Potok (500 ml)

Woda ustrukturyzowana Górski Potok jest to specjalnie przygotowany produkt ekologiczny. Wodę, zanim została butelkowana, poddano procesom strukturyzacji oraz napowietrzania. Dzięki nim ma ona unikalną postać „ciekłego kryształu”.

Ustrukturyzowana woda źródlana zawiera tlen, dwutlenek węgla i azot w zrównoważonych i odpowiednich proporcjach. Właśnie z tego powodu płyn jest niezwykle zdrowy i doskonale nawadnia od wewnątrz. Dodatkowo ma właściwości oczyszczające organizm z toksyn i szkodliwych substancji oraz produktów przemiany materii.

Regularne spożywanie wody ustrukturyzowanej sprawia, że człowiek jest mniej zmęczony, pełen energii do działania i życia. Ponadto usprawniona zostaje praca umysłu oraz poprawia się kondycja fizyczna człowieka. Szybciej regenerują się również komórki i tkanki ciała, a co za tym idzie - skóra również wygląda znacznie lepiej. Dodatkowo woda pomaga zmniejszyć masę ciała oraz uregulować ciśnienie. Bardzo ważne jest to, że woda ustrukturyzowana poprawia też wzrok. Ponadto człowiek staje się mniej podatny na powstawanie zakwasów, zakrzepów, zaparć lub obrzęków. Tego rodzaju płyn, pity w ciągu dnia, wspomaga pracę układu moczowego i pokarmowego, a także krążenie krwi.

WSKAZANIA:
- uzupełnienie codziennej diety.

STOSOWANIE:
Dziennie należy wypijać od 1,5 do 2,5 litra wody dziennie. Woda ustrukturyzowana przyniesie najlepsze efekty i poprawi kondycję całego organizmu.

Opinie o produkcie Woda ustrukturyzowana Górski Potok (500 ml)

5 gwiazdek
1 głos
4 gwiazdki
0 głosów
3 gwiazdki
0 głosów
2 gwiazdki
0 głosów
1 gwiazdka
1 głos

Średnia ocen:

3/5
Napisz swoją opinię
Pomóż innym podjąć właściwą decyzję
~
5/5

Wspaniała woda polecona prze mojego lekarza. Po tej wodzie czułam się zdecydowanie lepiej, świetnie oczyszcza organizm, pomaga pozbyć się toksyn, usprawnia prace układu pokarmowego i wspaniale gasi pragnienie. cena jest przyzwoita jak za górską wodę ;) polecam.

~dddf
1/5

świat schodzi na psy............................................................................................................................................................................................

Inne produkty z kategorii Napoje i soki

Sok z owoców róży 100% Polska Róża (500 ml)

Sok z owoców róży 100% Polska Róża (500 ml)

Sok z owoców róży jest 100% sokiem wyprodukowanym przez markę Polska Róża. Bardzo istotne jest to, że zawiera dużą ilość...

Sklep:
Eko-market
5/5 1 Opinia

Rabat 5% na hasło "abcZdrowie.pl"!*

23,49 zł