Mydło mikroorganiczne ProBiotics Polska (500 ml)

Opis produktu Mydło mikroorganiczne ProBiotics Polska (500 ml)

Mydło mikroorganiczne jest preparatem myjącym firmy ProBiotics Polska. Ma unikalną formułę, dzięki której może być używane nie tylko do higieny i pielęgnacji ciała, ale też twarzy, włosów a nawet miejsc intymnych. Zawiera melasę z trzciny cukrowej, puder bioceramiczny oraz korzystnie działającą mikroflorę. Mydło mikroorganiczne wpływa na utrzymanie równowagi fizjologicznej skóry. Dodatkowo ma działanie dezynfekujące oraz wspomagające gojenie się podrażnień i ran. Kosmetyk bardzo dobrze wpływa na skórę w przypadku występowania na niej procesów chorobotwórczych i gnilnych.

Mydło mikroorganiczne poprawia wygląd i kondycję skóry, sprawia, że jest bardziej jędrna, nawilżona i odżywiona. Wspomaga też regenerowanie się nie tylko skóry, ale też włosów. Ponadto mydło wykazuje właściwości lecznicze w przypadku dolegliwości dermatologicznych.

Mydło jest całkowicie naturalne i bezpieczne dla człowieka oraz środowiska.

WSKAZANIA:
- osoby o wrażliwej skórze,
- łupież i inne problemy dermatologiczne,
- słabe i zniszczone włosy.

STOSOWANIE:
Mydło należy stosować codziennie do higieny i pielęgnacji całego ciała. Po dokładnym wmasowaniu w skórę, należy spłukać obficie wodą.

Opinie o produkcie Mydło mikroorganiczne ProBiotics Polska (500 ml)

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne produkty z kategorii Pielęgnacja ciała

Mydło z Alep ACT Natural (1 sztuka)

Mydło z Alep ACT Natural (1 sztuka)

Mydło z Alep jest to naturalny środek myjący i czyszczący. Receptura według której powstaje jest przekazywana z pokolenia na...

Sklep:
EkoFlos
4/5 1 Opinia
23,00 zł