Plastry oczyszczające organizm TANOKI Aura Herbals (10 sztuk)

Opis produktu Plastry oczyszczające organizm TANOKI Aura Herbals (10 sztuk)

Plastry oczyszczające organizm TANOKI zostały wytworzone na podstawie wielu wieków doświadczeń medycyny chińskiej i japońskiej tradycji. Do ich wyprodukowania stosuje się tylko i wyłącznie naturalne składniki. Każdy plaster jest zapakowany oddzielnie w hermetyczne opakowanie, które zapewnia odizolowanie go od wilgoci i temperatury.

Stosowanie plastrów wspomaga krążenie krwi oraz poprawia jakość snu. Pozwala na oczyszczenie organizmu z wszelkich toksyn, na które codziennie każdy człowiek jest narażony. Mają bardzo korzystny wpływ na metabolizm, a nawet potrafią zmniejszyć lub całkowicie zlikwidować bóle migrenowe. Ponadto plastry TANOKI sprawiają, że człowiek budzi się pełen energii, dobrze się wysypia, lepiej koncentruje swoją uwagę i jest mniej zestresowany.

WSKAZANIA:
- osłabienie i zmęczenie organizmu,
- bóle migrenowe,
- nerwowość,
- problemy ze snem.

STOSOWANIE:
Plastry należy przykleić na noc (na 6-10 godzin) na podeszwy obu stóp, aby rano odkleić je i zobaczyć ile toksyn wyciągnęły z organizmu. Na stopy dodatkowo należy założyć skarpetki. Aby dokładnie oczyścić organizm z toksyn, tego rodzaju kuracja powinna trwać od 10 do 20 dni. Z kolei aby zapobiec dalszemu zanieczyszczaniu, powinno się raz w tygodniu profilaktycznie przyklejać plastry TANOKI na noc.

Plastry są jednorazowe, nie można naklejać ich na uszkodzoną skórę. Kobiety w ciąży, dzieci oraz osoby uczulone na składniki produktu nie powinny w ogóle korzystać z plastrów TANOKI.

*Kod „abcZdrowie” należy wpisać w wyznaczonej rubryce. Minimalna kwota zamówienia wynosi 30 zł.

Opinie o produkcie Plastry oczyszczające organizm TANOKI Aura Herbals (10 sztuk)

5 gwiazdek
0 głosów
4 gwiazdki
3 głosy
3 gwiazdki
0 głosów
2 gwiazdki
0 głosów
1 gwiazdka
0 głosów

Średnia ocen:

4/5
Napisz swoją opinię
Pomóż innym podjąć właściwą decyzję
~
4/5

Skusiłam się na takie plastry gdy miałam problemy ze snem i ogólnie z samopoczuciem. Przyznam, że na początku nie wierzyłam w działanie takich plastrów, ale po ich zastosowaniu naprawdę lepiej spałam i obudziłam się pełna energii, dlatego jak najbardziej polecam

~
4/5

Dostałam od znajomej kilka sztuk. Rzeczywiście coś chyba one działają, bo po ich użyciu czułam się nieco lepiej. Jakby bardziej wypoczęta, odprężona, jakby organizm rzeczywiście lepiej funkcjonował.

~Benka 219
4/5

Plastry są ok! z początku nie wierzyłam, ale zaczynam drugą paczkę i mam nadzieję , że pomogą,ponieważ już zaczynam odczuwać różnicę w samopoczuciu.

Inne produkty z kategorii Akcesoria zdrowotne

Świece do świecowania uszu HOPI Aura Herbals (10 par)

Świece do świecowania uszu HOPI Aura Herbals (10 par)

Świece do świecowania uszu HOPI CANDICA są wykonane jedynie z naturalnych składników. Służą do zabiegu świecowania, który ma...

Sklep:
Biomarket24.pl
0/5 0 Opinii

Rabat 5% na hasło "abcZdrowie.pl"!*

44,90 zł
Kamienie bazaltowe do masażu G-M (12 sztuk)

Kamienie bazaltowe do masażu G-M (12 sztuk)

Kamienie bazaltowe do masażu są to specjalnie stworzone kamienie wulkaniczne, które mają niezwykłe właściwości zatrzymywania w...

Sklep:
Biomarket24.pl
0/5 0 Opinii

Rabat 5% na hasło "abcZdrowie.pl"!*

24,99 zł
Mata do masażu stóp Road of the Health G-M (140 cm)

Mata do masażu stóp Road of the Health G-M (140 cm)

Mata do masażu stóp jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie w tani i przyjemny sposób. Od lat...

Sklep:
Biomarket24.pl
0/5 0 Opinii

Rabat 5% na hasło "abcZdrowie.pl"!*

69,50 zł