Aceto di Vino Bianco Etrusco Viands (1 l)

Opis produktu Aceto di Vino Bianco Etrusco Viands (1 l)

Aceto di Vino Bianco Etrusco to ocet winny biały. Jest naturalnym produktem używanym jako dodatek do wielu potraw a także jako główny składnik marynat. Dzięki swojemu unikalnemu smakowi nadaje potrawom wyrazistości i wyjątkowości. Jest też używany jako środek przedłużający ich trwałość.

Ocet ten powstał z wina gronowego, a jego 6% stężenia nie szkodzi organizmowi człowieka i jest dobrze tolerowane. Produkt zwiera liczne witaminy i składniki odżywcze, jest całkowicie naturalny i zdrowy. Ma właściwości detoksykacyjne oraz bardzo korzystnie wpływa na funkcjonowanie układu pokarmowego, wspomagając trawienie. Jest też wykorzystywany w dietach odchudzających, gdyż zmniejsza apetyt oraz przyspiesza spalanie kalorii i tłuszczów. Ponadto wspomaga wchłanianie żelaza przez organizm człowieka.

WSKAZANIA:
- nadwaga i otyłość,
- problemy trawienne.

STOSOWANIE:
Ocet winny biały jest stosowany jako dodatek do potraw. Doskonale smakuje w sałatkach i surówkach, a także jest podstawą sosu vinegret. Poprawia smak mięs i ryb, a nawet jest dodawany do deserów. Używa się go również do marynat oraz do konserwowania potrawy.

*Hasło „abcZdrowie.pl” należy wpisać w polu „Uwagi”.

Opinie o produkcie Aceto di Vino Bianco Etrusco Viands (1 l)

Nikt jeszcze nie napisał opinii.