Płyn do płukania jamy ustnej Colgate Plax Ice (250 ml)

Opis produktu Płyn do płukania jamy ustnej Colgate Plax Ice (250 ml)

Colgate Plax Ice to płyn do płukania jamy ustnej. Jego codzienne stosowanie pomaga w zachowaniu zdrowego stanu zębów oraz dziąseł. Unikalny skład płynu pozwala na zapewnienie dwunastogodzinnej ochrony przed bakteriami odpowiedzialnymi za choroby jamy ustnej. Jego formuła pozwala na dotarcie do najbardziej odległych przestrzeni międzyzębowych. Regularne stosowanie płynu pomaga w utrzymaniu zdrowych dziąseł i zapobiega osadzaniu się kamienia nazębnego.

Colgate Plax Ice posiada intensywny smak, pozwalający na niezwykle skuteczne odświeżenie jamy ustnej na długi czas. Pomaga w zachowaniu świeżego oddechu i utrzymuje jamę ustną w czystości, chroniąc ją przed bakteriami.

Płyny marki Colgate są bardzo delikatne dla jamy ustnej. Dzięki wyeliminowaniu z ich składu alkoholu nie powodują nieprzyjemnego odczucia pieczenia podczas ich używania. Wzbogacenie płynów o zawartość fluoru zapewnia dodatkową ochronę i wzmocnienie szkliwa zębów.

WSKAZANIA:
- profilaktyka chorób zębów i dziąseł,
- ochrona przed powstawaniem próchnicy,
- utrzymanie intensywnego efektu odświeżenia oddechu.

STOSOWANIE:
Jamę ustną i gardło należy dokładnie wypłukać odmierzoną dawką płynu (20 ml), a następnie wypluć. Dla optymalizacji działania produktu należy stosować go dwa razy dziennie, po dokładnym wyszczotkowaniu zębów. Płynu nie należy połykać. Nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 6 lat.

Opinie o produkcie Płyn do płukania jamy ustnej Colgate Plax Ice (250 ml)

5 gwiazdek
1 głos
4 gwiazdki
2 głosy
3 gwiazdki
0 głosów
2 gwiazdki
0 głosów
1 gwiazdka
0 głosów

Średnia ocen:

4/5
Napisz swoją opinię
Pomóż innym podjąć właściwą decyzję
~
5/5

Jak dla mnie najlepszy płyn do płukania jamy ustnej. Stosuje go regularnie i mam zdrowe zęby i dziąsła. Ogólnie ta firma jest bardzo dobra i warto zainwestować w taki płyn. Duży plus za jego jakość i uczucie świeżości, które można odczuć zaraz po dokładnym wypłukaniu jamy ustnej.

~
4/5

Mam zaufanie do firmy Colgate, lecz niestety ten płyn ma dla mnie zbyt intensywny smaki, więc nie udało mi się zużyć całego opakowania, oddałam mężowi. Zdecydowanie zachęcam do używania płynów do płukania jamy ustnej, jednak ten jest dla zwolenników intensywnych smaków. Poza tym nie mam zastrzeżeń, poręczne opakowanie, przystępna cena.

~
4/5

Bardzo lubię produkty firmy Colgate. Staram się ich używać, bo mam do nich duże zaufanie. Płyn super, poza tym, że jak dla mnie jest strasznie mocny i język mnie po nim piecze. Nawet mąż ledwie dawał radę z niego korzystać. Dobry produkt dla prawdziwych twardzieli ;)

Inne produkty z kategorii Płyny do płukania jamy ustnej