Płyn do płukania jamy ustnej Colgate Plax Complete Care Sensitive (500 ml)

Opis produktu Płyn do płukania jamy ustnej Colgate Plax Complete Care Sensitive (500 ml)

Colgate Plax Complete Care Sensitive to płyn do płukania jamy ustnej, który jest doskonałym uzupełnieniem codziennego szczotkowania zębów. Połączenie w nim odpowiednich składników pozwala na dwunastogodzinne działanie. Dzięki jego stosowaniu usuwane zostaje 99,9% bakterii wywołujących próchnicę. Płyn pomaga utrzymać higienę jamy ustnej oraz zdrowe dziąsła i zęby. Nie powoduje uczucia pieczenia i nie zawiera alkoholu, więc osoby o wrażliwych dziąsłach mogą z niego bez obaw korzystać.

Codzienne stosowanie płynu Colgate Plax Complete Care Sensitive skutecznie chroni zęby przed próchnicą oraz pomaga utrzymać świeży oddech. Dzięki jego formule i konsystencji osoby z niego korzystające mogą zadbać o higienę nawet trudno dostępnych miejsc jamy ustnej. Szczególnie polecany jest osobom z nadwrażliwością zębów i dziąseł.

WSKAZANIA:
- nadwrażliwość zębów,
- nadwrażliwość dziąseł,
- profilaktyka próchnicy,
- profilaktyka chorób jamy ustnej.

STOSOWANIE:
Z płynu należy korzystać po wyszczotkowaniu zębów. Trzeba wlać około 20 ml płynu do nakrętki oraz płukać nim jamę ustną i gardło przez 30 sekund. Następnie należy go wypluć, aby uniknąć połknięcia.

Colgate Plax Complete Care Sensitive trzeba przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej 6 roku życia.

Opinie o produkcie Płyn do płukania jamy ustnej Colgate Plax Complete Care Sensitive (500 ml)

5 gwiazdek
2 głosy
4 gwiazdki
1 głos
3 gwiazdki
0 głosów
2 gwiazdki
0 głosów
1 gwiazdka
0 głosów

Średnia ocen:

5/5
Napisz swoją opinię
Pomóż innym podjąć właściwą decyzję
~
4/5

Jak dla mnie wszystkie produkty tej firmy są dobre jakościowo, dlatego zawsze je polecam. Chyba wypróbowałam już wszystkie płyny do płukania Colgate. Colgate Plax Complete Care Sensitive używa mój maź i jest bardzo zadowolony, ja zwykle wybieram bardziej miętowe płyny ale ten też jest dobry:)

~
5/5

Bardzo dobry płyn na wszelkie problemy jamy ustnej. Najważniejsze jest dla nie to, że jest sensitive, czyli działa skutecznie a delikatnie i nie wypala języka ;) Warto stosować ten płyn, aby kompletnie zadbać o jamę ustną. Cena jest przystępna, produkt wart polecenia ;)

~
5/5

Bardzo lubię ten płyn. Oddech jest po nim świeżutki, a zęby czyste i zdrowe. Ponadto jest delikatny w smaku.

Inne produkty z kategorii Płyny do płukania jamy ustnej