Płyn do płukania jamy ustnej Colgate Plax Complete Care (500 ml)

Opis produktu Płyn do płukania jamy ustnej Colgate Plax Complete Care (500 ml)

Colgate Plax Complete Care jest płynem do płukania jamy ustnej. Pomaga w utrzymaniu właściwej higieny jamy ustnej oraz w dbaniu o zdrowie zębów i dziąseł. Dodatkowo wzmacnia szkliwo na zębach i odświeża oddech. Dzięki niemu istnieje większe prawdopodobieństwo uniknięcia próchnicy, gdyż usuwa prawie 100% bakterii z jamy ustnej. Systematyczne używanie płynu sprawia, że na zębach nie osiada kamień, są one zdrowsze i bardziej trwałe.

Stosowanie płynu do płukania Colgate Plax Complete Care pozwala na czyszczenie tych miejsc w jamie ustnej, które są trudno dostępne. Płyn nie zawiera alkoholu i jest bardzo łagodny, co ułatwia jego użycie również osobom o wrażliwych dziąsłach.

WSKAZANIA:
- profilaktyka chorób dziąseł,
- profilaktyka próchnicy,
- profilaktyka zapaleń w jamie ustnej.

STOSOWANIE:
Płynu należy używać po szczotkowaniu zębów. Trzeba napełnić nakrętkę do zaznaczonego poziomu i taką ilością płukać jamę ustną przez około pół minuty, a następnie wypluć płyn. Nie wolno go połykać.

Colgate Plax Complete Care należy przechowywać w miejscu, do którego nie mogłyby dosięgnąć dzieci młodsze niż 6 letnie.

Opinie o produkcie Płyn do płukania jamy ustnej Colgate Plax Complete Care (500 ml)

5 gwiazdek
1 głos
4 gwiazdki
0 głosów
3 gwiazdki
0 głosów
2 gwiazdki
0 głosów
1 gwiazdka
0 głosów

Średnia ocen:

5/5
Napisz swoją opinię
Pomóż innym podjąć właściwą decyzję
~
5/5

Drogie mamy przez pewien okres miałam problemy z dziąsłami. Znajoma dentystka poleciła mi ten płyn. Powiedziała, że jest to produkt kompleksowy, który zadba o dziąsła i zęby. Po pewnym czasie używania problem z dziąsłami zniknął, więc mogę polecić ten produkt. Wad nie odnotowałam.

Inne produkty z kategorii Płyny do płukania jamy ustnej