Szkoła rodzenia im. św Joanny Beretty Molli przy Centrum Wspierania Rozwoju " Bonum" w Szczecinie

Opis usługi Szkoła rodzenia im. św Joanny Beretty Molli przy Centrum Wspierania Rozwoju " Bonum" w Szczecinie

Szkoła rodzenia im. św Joanny Beretty Molli prowadzona jest w ramach Centrum Wspierania Rozwoju " Bonum", którego właścicielką jest Monika Jędrzejewska. Zajęcia obejmują cykl 8 spotkań dla rodziców, pragnących przygotować sie do wspólnego porodu i są prowadzone przez doświadczonych, czynnych zawodowo wykładowców. Spotkania odbywają się raz w tygodniu i trwają około 2,5 godziny. Każde spotkanie składa się z dwóch części. Część pierwsza to trwająca około godziny gimnastyka z udziałem tatusiów lub osób towarzyszących przy porodzie. W czasie drugiej części spotkania, realizowane są zagadnienia teoretyczne. Na kurs można się zgłosić przez stronę internetową, gdzie należy wypełnić specjalny formularz.

Położenie na mapie Szkoła rodzenia im. św Joanny Beretty Molli przy Centrum Wspierania Rozwoju " Bonum" w Szczecinie

Opinie o usłudze Szkoła rodzenia im. św Joanny Beretty Molli przy Centrum Wspierania Rozwoju " Bonum" w Szczecinie

5 gwiazdek
0 głosów
4 gwiazdki
1 głos
3 gwiazdki
0 głosów
2 gwiazdki
0 głosów
1 gwiazdka
0 głosów

Średnia ocen:

4/5
Napisz swoją opinię
Pomóż innym podjąć właściwą decyzję
~
4/5

Szkoła rodzenia im. św Joanny Beretty Molli przy Centrum Wspierania Rozwoju ,,bonum" była pierwszą szkołą rodzenia do jakiej trafiłam dzięki pozytywnym opiniom znajomych. Każde zajęcia w tej szkole trwają ponad dwie godziny i podzielony są na dwa etapy. Pierwszy etap to specjalne ćwiczenia dla rodzących, drugi natomiast to zajęcia czysto praktyczne. Myślę, że dzięki tej szkole byłam lepiej przygotowana do porodu i macierzyństwa.

Inne usługi z kategorii Szkoły rodzenia

"Aqua Mama" w Szczecinie

"Aqua Mama" w Szczecinie

"Aqua Mama" to zajęcia na basenie skierowane specjalnie dla kobiet w ciąży . Odbywają się one według ściśle określonych...

Szczecin, woj. zachodniopomorskie

5/5 4 Opinie
Kontakt