Szkoła Rodzenia przy City Clinic w Warszawie

Opis usługi Szkoła Rodzenia przy City Clinic w Warszawie

Szkoła Rodzenia przy City Clinic w Warszawie pomaga kobietom ciężarnym oraz ich partnerom w przygotowaniu się do porodu i rodzicielstwa. Podczas zajęć można zdobyć cenne informacje odnośnie narodzin, karmienia i opieki nad noworodkiem, a także uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące tych zagadnień. Ponadto, na terenie placówki odbywają się ćwiczenia oddechowe i relaksacyjne, zajęcia z dietetykiem, rehabilitantem i kosmetologiem. Z myślą o ojcach powstała Szkoła Ojców prowadzona przez wykwalifikowanego psychologa-terapeutę. Szkoła Rodzenia prowadzona jest przez doświadczoną kadrę służącą pomocą w zakresie edukacji przedporodowej. Kurs obejmuje 6 spotkań po 2,5 godziny, które odbywają się w siedzibie City Clinic.

Położenie na mapie Szkoła Rodzenia przy City Clinic w Warszawie

Opinie o usłudze Szkoła Rodzenia przy City Clinic w Warszawie

5 gwiazdek
1 głos
4 gwiazdki
0 głosów
3 gwiazdki
0 głosów
2 gwiazdki
0 głosów
1 gwiazdka
0 głosów

Średnia ocen:

5/5
Napisz swoją opinię
Pomóż innym podjąć właściwą decyzję
~Leona
5/5

kurs w szkole rodzenia to świetna sprawa. kiedyś sama się śmiałam z osób, które chodzą na takie zajęcia, ale kiedy sama się zdecydowałam, zmieniłam na ten temat zdanie. Wiedza przekazywana przez prowadzących naprawdę jest przydatna i często ją wykorzystuję. City Clinic to bardzo profesjonalne miejsce ze znakomitą kadrą prowadzącą!!

Inne usługi z kategorii Szkoły rodzenia

Szkoła Rodzenia Wanda w Warszawie

Szkoła Rodzenia Wanda w Warszawie

Szkoła Rodzenia Wanda w Warszawie prowadzona jest przez położną Wandę Szotyńską dla kobiet w ciąży i ich mężów. Tematyka...

Warszawa, woj. mazowieckie

5/5 1 Opinia
Kontakt