Poradnia Laktacyjna przy Szpitalu Kieleckim św. Aleksandra

Opis usługi Poradnia Laktacyjna przy Szpitalu Kieleckim św. Aleksandra

Poradnia Laktacyjna działająca przy Szpitalu Kieleckim św. Aleksandra uruchomiona została w ramach Oddziału Neonatologicznego. Pacjentki mogą tam uzyskać niezbędne porady na temat laktacji i problemów związanych z karmieniem piersią, takimi jak: nawał pokarmu, niedobór pokarmu, zapalenie piersi, zastój pokarmu, kolka niemowlęca, pogryzione brodawki, nauka prawidłowego ssania, problem z przystawieniem do piersi, brak lub niedostateczny przyrost masy ciała dziecka. W opiece nad noworodkiem i matką personel realizuje obowiązujące zasady opracowane przez World Health Organisation oraz UNICEF zawarte w międzynarodowym programie o nazwie "10 kroków do udanego karmienia piersią". Oprócz Poradni Laktacyjnej w Szpitalu Kieleckim św. Aleksandra funkcjonuje również szkoła rodzenia przygotowująca rodziców do nowej roli.

Położenie na mapie Poradnia Laktacyjna przy Szpitalu Kieleckim św. Aleksandra

Opinie o usłudze Poradnia Laktacyjna przy Szpitalu Kieleckim św. Aleksandra

5 gwiazdek
2 głosy
4 gwiazdki
0 głosów
3 gwiazdki
0 głosów
2 gwiazdki
0 głosów
1 gwiazdka
0 głosów

Średnia ocen:

5/5
Napisz swoją opinię
Pomóż innym podjąć właściwą decyzję
~
5/5

Moja koleżanka miała okazję korzystać z tej poradni i była naprawdę zadowolona. Panie były bardzo miłe i pomocne. Podpowiedziały jak zwiększyć laktację, co robi nie tak, jak popełnia problemy, itp. Od tamtego czasu nie miała żadnych problemów z karmieniem piersią. W Jej imieniu polecam!

~
5/5

Korzystałam z usług tej poradni po urodzeniu Ani. Ania strasznie silno ciągnęła moje brodawki przez co karmienie Jej było dla mnie bardzo bolesne. Na szczęście pani z tej poradni pomogła mi, powiedziała, jak układać małą do karmienia by ta dobrze ssała pierś. Od tamtej pory moje problemy z karmieniem zniknęły, a gdyby w przyszłości znowu potrzebowała porady w tej tematyce, to na pewno udam się do tej poradni. Polecam!