Prywatny Szpital Położniczo-Ginekologiczny w Katowicach

Opis usługi Prywatny Szpital Położniczo-Ginekologiczny w Katowicach

Prywatny Szpital Położniczo-Ginekologiczny Łubinowa 3 to jeden z najnowocześniejszych ośrodków medycznych na Śląsku. Choć działa dopiero od 2007 roku, zdążył sobie wyrobić wysoką renomę i zaufanie pacjentów – rocznie sama hospitalizacja oraz konsultacje udzielane są trzem tysiącom osób. Na terenie placówki znajdują się oddziały: Ginekologii, Położnictwa oraz Chirurgii Ogólnej. Ponadto, przy szpitalu funkcjonuje również Poradnia Chirurgii Ogólnej, Poradnia Badań Prenatalnych oraz Specjalistyczne Gabinety Lekarskie: ginekologiczne oraz neonatologii i pediatrii.

Dzięki umowie z Narodowym Funduszem Zdrowia, ubezpieczone pacjentki mają możliwość bezpłatnego leczenia w zakresie ginekologii, położnictwa oraz opieki nad noworodkiem. Koszt usług komercyjnych według ogólnodostępnego cennika. Wykwalifikowana kadra troszczy się o każdą minutę pobytu ciężarnych kobiet w szpitalu. To, w połączeniu z nowoczesnym sprzętem i stosowaniu niezawodnych metod diagnostycznych i leczniczych, gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług oraz zadowolenie młodych matek i ich potomstwa.

Oddział Ginekologiczno-Położniczy

Ponieważ misją szpitala jest nie tylko zdrowie pacjentek, ale również ich zadowolenie oraz dobre samopoczucie, personel dba o miłą i kameralną atmosferę. To z pewnością sprawi, że ciężarne podczas pobytu w szpitalu będą czuły się jak w domu. Aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo na salach porodowych, zostały one wyposażone w odpowiednie akcesoria ułatwiające rodzenie (piłki, worki sako, uchwyty, drabinki). Ponadto, na oddziale znajduje się sala z dwoma stanowiskami do porodu w wodzie, trakt operacyjny z dwoma salami operacyjnymi oraz sala intensywnego nadzoru z możliwością ścisłego monitorowania stanu pacjentki. Cały budynek jest klimatyzowany i wentylowany mechanicznie.

Na oddziale świadczone są usługi w zakresie: porodów w znieczuleniu; indywidualnej opieki zespołu medycznego: ginekolog, położna, anestezjolog; neonatolog, pielęgniarka noworodkowa; porodów rodzinnych; porodów w wodzie; bliskości sali porodowej i bloku operacyjnego, który zapewnia bezpieczeństwo w przypadku konieczności zabiegowego rozwiązania porodu; zabiegów diagnostyczno-leczniczych wykonywanych w systemie chirurgii jednego dnia; pełnego zakres zabiegów ginekologicznych drogą brzuszną i pochwową włącznie z operacjami obejmującymi uroginekologię i onkologię ginekologiczną oraz zabiegów laparoskopowych i histeroskopowych.

Oddział Neonatologiczny

Na tym oddziale o I stopniu referencyjności w trzystopniowej skali wyspecjalizowania szpitali, znajduje się 15 łóżeczek oraz system rooming-in, gwarantujący stały kontakt matki z dzieckiem. Neonatolodzy z katowickiego szpitala promują również formę kontaktu „skóra do skóry”, która polega na tym, że noworodek zaraz po urodzeniu, kładziony jest na piersi mamy. Noworodki mają również zagwarantowane szczepienia i badania przesiewowe oraz bezpłatny program wykrywania wad słuchu oraz niestabilności stawów biodrowych. W ramach Programu Powszechnych Badań Słuchu u Noworodków (program objęty jest patronatem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy) wszystkie dzieci od 2007 roku poddawane są obowiązkowym badaniom słuchu. Jeśli występują jakieś niejasności, co do wyniku badań, każdy taki przypadek trafia do ośrodka o wyższym stopniu referencji, gdzie zostaje poddany dalszej diagnostyce oraz umawiany jest na wizytę w Poradni Audiologicznej w Chorzowie. Wykwalifikowana kadra pomaga młodym matkom zaopiekować się potomstwem oraz przekazuje wiedzę jak należy pielęgnować noworodka i dbać o jego zdrowie.

Oddział wyposażony jest w nowoczesny sprzęt medyczny, dzięki któremu każda pacjentka może spać spokojnie, wiedząc, że jej dziecko trafiło w dobre ręce. Do najważniejszej szpitalnej aparatury należą: inkubatory otwarte i zamknięte; kardiomonitor; monitory funkcji życiowych; ultrasonograf; pompy infuzyjne; lampy do fototerapii oraz aparat do badania słuchu.

Szkoła Rodzenia
Przy szpitalu działa Szkoła Rodzenia, która w szczególności kierowana jest do par, które spodziewają się pierwszego potomka. W przypadku, gdy pacjentka przychodzi sama, pielęgniarki zapewniają wsparcie i ćwiczą razem z przyszłymi matkami. Do Szkoły Rodzenia przyjmowane są najczęściej ciężarne w trzecim trymestrze, aczkolwiek, w zależności od stanu zdrowia, zdarzają się również pacjentki we wcześniejszych miesiącach ciąży. Kobiety bardzo chwalą działającą przy nim Szkołę Rodzenia. Potwierdzeniem tego jest wyróżnienie w plebiscycie „Podziękuj swojej położnej”, zorganizowanego przez miesięcznik „Dziecko” oraz fundację Rodzić po Ludzku. Cena za kurs wynosi 300 zł od pary.

Program Szkoły Rodzenia został opracowany tak, aby każda kobieta nie tylko nauczyła się jak rodzić zdrowo i bezpiecznie, ale również żeby przełamała swój strach przed porodem i macierzyństwem oraz by czuła się odprężona i zrelaksowana przed i podczas porodu. Na początku omawiane są podstawowe zagadnienia związane z fizjologią, dietą, dokumentacją oraz wyprawką potrzebną przy przejęciu i podczas pobytu w szpitalu. Kolejny etap to ćwiczenia relaksacyjno-oddechowe, omówienie roli partnera oraz psychologia porodu. Trzecie spotkanie dotyczy noworodka, jego pielęgnacji i pierwszych miesięcy życia, a także przedstawiane są zalety karmienia piersią metodą naturalną. Podczas ostatniej wizyty omawiane są zagadnienia związane z połogiem, higieną oraz problemami, jakie mogą nastąpić w okresie poporodowym.

Potrzebne dokumenty

- dowód osobisty,
- wynik laboratoryjny grupy krwi,
- karta konsultacji anestezjologicznej, jeśli planuje się znieczulenie zewnątrzoponowe,
- adres poradni dziecięcej, do której zgłoszone zostanie dziecko,
- karta ciąży,
- aktualny wynik układu krzepnięcia i morfologii,
- karta ubezpieczenia zdrowotnego,
- imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy położnej środowiskowej celem umówienia wizyty patronażowej po porodzie.

Rzeczy, jakie należy wziąć do szpitala
- pampersy 3-6 kg,
- ręczniki,
- majtki siatkowe jednorazowe,
- chusteczki nawilżone,
- podkłady jednorazowe Semi (5 sztuk),
- rożek dla noworodka,
- pantofle lub klapki,
- szlafrok,
- przybory kosmetyczne,
- koszula, 2 sztuki rozpinane (do porodu jedna bawełniana, krótsza),
- śpiochy i koszulki,
- body lub kaftaniki (po 3 sztuki z każdego rodzaju),
- pieluchy bella.

WARUNKI NA SALI PORODOWEJ
- jedna dwuosobowa sala, dostępna nieodpłatnie,
- w sali nie ma łazienki,
- w sali znajduje się dodatkowe wyposażenie, ułatwiające kobiecie poród: worki sako, piłki, drabinki,
- możliwość odbycia porodu rodzinnego, bez konieczności wcześniejszego zgłoszenia,
- ojciec dziecka może przebywać na sali porodowej,
- możliwość pierwszego okresu porodu w wodzie (tzw. immersja wodna),
- dodatkowa indywidualna opieka położnej przy porodzie – cena całościowa: 1000 zł.

WARUNKI NA SALI POŁOŻNICZEJ

- dziesięć sal jedno- i dwuosobowych, dostępnych nieodpłatnie,
pobyt na sali położniczej o podwyższonym standardzie – cena: 800 zł,
- w salach znajdują się łazienki z pełnym węzłem sanitarnym,
- system rooming-in (dziecko może cały czas przebywać z matką na sali),
- możliwość indywidualnej opieki poporodowej – informacje o cenach udzielane są indywidualnie pacjentkom,
- na życzenie, pacjentki mogą skorzystać z opieki ambulatoryjnej w prywatnych gabinetach ginekologicznych, czynnych w godz. 8.00. – 20.00., z możliwością wykonania badań ultrasonograficzych z obrazowaniem trójwymiarowym w czasie rzeczywistym.

ZNIECZULENIE
- w szpitalu dostępne są trzy rodzaje znieczulenia: zewnątrzoponowe, podpajęczynówkowe, ogólne – nieodpłatnie,
- obowiązkowa konsultacja anestezjologiczna na 2-4 tygodnie przed terminem porodu – cena: 100 zł.

DOSTĘPNE RODZAJE PORODU
- poród naturalny – nieodpłatnie,
- poród w wodzie – nieodpłatnie,
- poród rodzinny – nieodpłatnie,
- poród przez cesarskie cięcie – nieodpłatnie,
- poród w wybranej pozycji (np. wertykalnej) – nieodpłatnie,
- w szczególnych przypadkach istnieje możliwość wykonania nacięcia krocza.

POBYT W SZPITALU PO PORODZIE

Personel pielęgniarski dyżuruje całodobowo. Standardowo, położne zaglądają do pacjentek jednorazowo w ciągu godziny – jeśli jest konieczność, przychodzą częściej. W razie komplikacji z noworodkiem, przenoszony jest on do Oddziału Neonatologicznego, znajdującego się na terenie szpitala. W przypadku poważniejszych zmian, dziecko trafia do placówki o wyższym stopniu referencyjności. Kobieta ma również zapewnioną pomoc psychologa oraz rehabilitanta. Doradztwem laktacyjnym służą pielęgniarki z uprawnieniami w tym zakresie. Szpital nie oferuje wyprawki – najpotrzebniejsze rzeczy i przybory (pieluchy, ubranka, smoczki, buteleczki, kocyk) należy zabrać ze sobą do szpitala.

Przybliżony czas pobytu:

- po porodzie bez komplikacji i przy nacięciu krocza – 2 doby,
- po cesarskim cięciu – 3 doby.

Odwiedziny:
Pacjentki mogą być odwiedzane od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00. – 20.00. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo noworodków, obowiązuje zakaz odwiedzin dla dzieci do lat 12.

Wyżywienie:

Posiłki wydawane są trzy razy dziennie na zasadzie cateringu. Szpital gwarantuje również jednorazowe sztućce oraz naczynia.

WAŻNE TELEFONY
- Centrala ogólna – (32) 202 55 21
- Rejestracja gabinetów – (32) 257 03 69
- Sekretariat – (32) 257 03 69, wew. 313
- Dyżurka pielęgniarek – (32) 202 55 21, wew. 112, 211

Położenie na mapie Prywatny Szpital Położniczo-Ginekologiczny w Katowicach

Opinie o usłudze Prywatny Szpital Położniczo-Ginekologiczny w Katowicach

5 gwiazdek
16 głosów
4 gwiazdki
2 głosy
3 gwiazdki
1 głos
2 gwiazdki
2 głosy
1 gwiazdka
0 głosów

Średnia ocen:

5/5
Napisz swoją opinię
Pomóż innym podjąć właściwą decyzję
~Aleksandra
5/5

Wszystko w zasadzie zostało szczegółowo opisane. Ja dodam tylko że poród w tym szpitalu był jednym z najmilszych momentów końca ciąży i początku mojego macierzyństwa.
Fantastyczny, bardzo dobrze wykwalifikowany personel i bardzo miła atmosfera.
Sprawną akcję porodową zawdzięczam położnej Kasi, która pomogła dziecku przejść przez miednicę (główka nie chciała się wpasować) przez właściwe ułożenie mojego ciała oraz położnej Sabinie, która motywowała do efektywnego parcia najlepiej na świecie!
Polecam ten szpital wszystkim z czystym sumieniem.
Każde następne dziecko będę tam rodzić.

~Aleksandra
5/5

Wszystko w zasadzie zostało szczegółowo opisane. Ja dodam tylko że poród w tym szpitalu był jednym z najmilszych momentów końca ciąży i początku mojego macierzyństwa.
Fantastyczny, bardzo dobrze wykwalifikowany personel i bardzo miła atmosfera.
Sprawną akcję porodową zawdzięczam położnej Kasi, która pomogła dziecku przejść przez miednicę (główka nie chciała się wpasować) przez właściwe ułożenie mojego ciała oraz położnej Sabinie, która motywowała do efektywnego parcia najlepiej na świecie!
Polecam ten szpital wszystkim z czystym sumieniem.
Każde następne dziecko będę tam rodzić.

~Joanna
5/5

Szpital na Łubinowej może pochwalić się naprawdę dobrze wykwalifikowanym i życzliwym personelem. Synka rodziłam z panią Ewą, która przez cały poród okazywała mi wsparcie oraz odpowiadała na moje potrzeby. Bardzo ważne było dla mnie uniknięcie nacięcia krocza i moja prośba została uszanowana. Po porodzie, w każdym momencie, mogłam liczyć na pomoc położnych, które uczyły mnie karmić synka (z czym miałam duże problemy). Co ważne, mój pobyt w szpitalu został sfinansowany przez NFZ, więc nie zapłaciłam ani grosza. Poleciłam ten szpital trzem koleżankom i wszystkie miały takie same odczucia. Kiedy zdecyduję się na kolejne dziecko, na pewno znowu urodzę na Łubinowej.

~Joanna
5/5

Szpital na Łubinowej może pochwalić się naprawdę dobrze wykwalifikowanym i życzliwym personelem. Synka rodziłam z panią Ewą, która przez cały poród okazywała mi wsparcie oraz odpowiadała na moje potrzeby. Bardzo ważne było dla mnie uniknięcie nacięcia krocza i moja prośba została uszanowana. Po porodzie, w każdym momencie, mogłam liczyć na pomoc położnych, które uczyły mnie karmić synka (z czym miałam duże problemy). Co ważne, mój pobyt w szpitalu został sfinansowany przez NFZ, więc nie zapłaciłam ani grosza. Poleciłam ten szpital trzem koleżankom i wszystkie miały takie same odczucia. Kiedy zdecyduję się na kolejne dziecko, na pewno znowu urodzę na Łubinowej.

~Anna
5/5

Ja mialam tam cesarke. Opieka rewelacyjna, polozne biegaly do mnie jak szalone, co chwile przychodzila jakas i proponowala pomoc przy karmieniu malej, pielegnacji. A cesarskie ciecie - super sprawa. Strasznie sie balam wklocia w plecy ale ten bol moge porownac do uklucia takiego jak przy pobieraniu krwi. Rewelacja! Nastepnego dnia podczas wstawania bol byl ale z kazdym krokiem bylo lepiej i juz w ieczorem ja wstawalam do malej Patusi , nosilam ja i karmilam. Polecam cesarke i szpital . Wszystkie boimy sie tego wielkiego przyjscia na swiat malenstwa ale ten szpital i opieka naprawde zasluguje na wielkie brawa

~Anna
5/5

Ja mialam tam cesarke. Opieka rewelacyjna, polozne biegaly do mnie jak szalone, co chwile przychodzila jakas i proponowala pomoc przy karmieniu malej, pielegnacji. A cesarskie ciecie - super sprawa. Strasznie sie balam wklocia w plecy ale ten bol moge porownac do uklucia takiego jak przy pobieraniu krwi. Rewelacja! Nastepnego dnia podczas wstawania bol byl ale z kazdym krokiem bylo lepiej i juz w ieczorem ja wstawalam do malej Patusi , nosilam ja i karmilam. Polecam cesarke i szpital . Wszystkie boimy sie tego wielkiego przyjscia na swiat malenstwa ale ten szpital i opieka naprawde zasluguje na wielkie brawa

~Joanna
5/5

W 100% zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami,opieka super,córka miała cesarkę tydzień temu.Personel od najniższego szczebla miły i uśmiechnięty.Profesjonalne podejście do pacjentki ,stała nadopiekuńczość stwarza domową atmosferę.Gorąco polecam i Pozdrawiam cały personel.

~Joanna
5/5

W 100% zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami,opieka super,córka miała cesarkę tydzień temu.Personel od najniższego szczebla miły i uśmiechnięty.Profesjonalne podejście do pacjentki ,stała nadopiekuńczość stwarza domową atmosferę.Gorąco polecam i Pozdrawiam cały personel.

~ivroche
5/5

Ja rodziłam 3 miesiące temu drugie dziecko, pierwsze prawie 4 lata temu. Obydwa porody (choć bardzo różne) wspominam b.dobrze, super położne P. Sabina i P. Ewa ze świetnym podejściem, nie ma mowy o rutynowym nacinaniu krocza. Położne z oddziału noworodkowego ok, tylko jedna chyba powinna zmienić pracę - zero podejścia, powołania, zrozumienia. Miała pretensje do mnie, że córka GLOŚNO płacze, mówiła że jest niegrzeczna, docinki na każdym kroku. Jak córka z powodu nasilonej żółtaczki trafiła na naświetlanie, zapytała "czy mi łyso?". Wyobraźcie sobie co czuje matka, która przechodzi babyblues, widzi swoje dziecko w inkubatorze i musi pozostawić je pod opieką takiej małpy! Brak słów, w szpitalu spędziłam tydzień i trafiłam na nią kilkakrotnie (zmiany miały po 12 godz). Szpital polecam, natomiast nie życzę żadnej matce, ani dziecku kontaktu z tą kobietą.

~ivroche
5/5

Ja rodziłam 3 miesiące temu drugie dziecko, pierwsze prawie 4 lata temu. Obydwa porody (choć bardzo różne) wspominam b.dobrze, super położne P. Sabina i P. Ewa ze świetnym podejściem, nie ma mowy o rutynowym nacinaniu krocza. Położne z oddziału noworodkowego ok, tylko jedna chyba powinna zmienić pracę - zero podejścia, powołania, zrozumienia. Miała pretensje do mnie, że córka GLOŚNO płacze, mówiła że jest niegrzeczna, docinki na każdym kroku. Jak córka z powodu nasilonej żółtaczki trafiła na naświetlanie, zapytała "czy mi łyso?". Wyobraźcie sobie co czuje matka, która przechodzi babyblues, widzi swoje dziecko w inkubatorze i musi pozostawić je pod opieką takiej małpy! Brak słów, w szpitalu spędziłam tydzień i trafiłam na nią kilkakrotnie (zmiany miały po 12 godz). Szpital polecam, natomiast nie życzę żadnej matce, ani dziecku kontaktu z tą kobietą.

~ABC
4/5

Parę miesięcy temu urodziłam na Łubinowej córeczkę. Położna Sabina - cud, miód! Sam szpital również bez zastrzeżeń, poza jedną z Pań z oddziału noworodkowego - możliwe, że mówimy z ivroche o tej samej pani. Moje dziecko też miało żółtaczkę, było naświetlane i płakało w inkubatorku w związku z czym słyszałam wiele docinków o tym że dziecko niegrzeczne, głośne i jak to będę miała koszmarnie z takim 'bachorem'. Bardzo mnie dołowały komentarze tej Pani, młoda kobieta a taka dziwna. Poza tym szpital super, ale z uwagi na Panią noworodkową odejmuje jedną gwiazdkę, przy czym wiem, że kolejne dzieci też będę tam rodzić.

~ABC
4/5

Parę miesięcy temu urodziłam na Łubinowej córeczkę. Położna Sabina - cud, miód! Sam szpital również bez zastrzeżeń, poza jedną z Pań z oddziału noworodkowego - możliwe, że mówimy z ivroche o tej samej pani. Moje dziecko też miało żółtaczkę, było naświetlane i płakało w inkubatorku w związku z czym słyszałam wiele docinków o tym że dziecko niegrzeczne, głośne i jak to będę miała koszmarnie z takim 'bachorem'. Bardzo mnie dołowały komentarze tej Pani, młoda kobieta a taka dziwna. Poza tym szpital super, ale z uwagi na Panią noworodkową odejmuje jedną gwiazdkę, przy czym wiem, że kolejne dzieci też będę tam rodzić.

~Kalusia34
2/5

Mamom które rodza pierwszy raz szpitala nie polecam! Jeśli chodzi o opieke przy porodzie to nie mogę pwiedzieć bo super ale opieka nad noworodkiem TRAGEDIA.Mam porównanie bo pierwsza córkę rodziłam w innym szpitalu w katowicach. Ten wybrałam bo pracuje w nim moj lekarka. Zostałam umieszczona ( z powodu braku miejsc) na zupełnie innym oddziale pietro nizej i praktycznie poza obchodam nikt sie mną ani dzieckiem nie interesował. Aby dowiedzieć sie czegoś o stanie zdrowia dziecka trzeba było sie kilka razy prosić. Miałam wrażenie ze szpital pracuje "na akord" jak najwiecej pacjentek i jak najszybciej wypisac.... Nas wypisano po 2 dniach - za szybko bo w 3 dniu mała dostała tak silnej zoltaczki ze wyladowalismy w szpitalu na Ligocie w Katowicach bo oczywiście szpital juz sie dzieckiem wypisanym nie zajmuje mimo wczesniejszych zapewnien ze matka i dziecko 6 tyg po porodzie są pod opieka szpitala. Zaznacze ze ja z mezem mamy konflikt serologiczny i corka urodziła sie z inna grupa krwi niz ja. To jest przesłanka ( jak wypowiedzieli sie lekarze z poza szpitala )aby dluzej obserwowac dziecko w szpitalu a nie pozbywac sie problemu. Wsrod lekarzy pracujacych w innych szpitalach ten nie cieszy sie dobra opinia o czym zdazyłam sie przekonac - szkoda ze na własnej i na corci skorze...

~Kalusia34
2/5

Mamom które rodza pierwszy raz szpitala nie polecam! Jeśli chodzi o opieke przy porodzie to nie mogę pwiedzieć bo super ale opieka nad noworodkiem TRAGEDIA.Mam porównanie bo pierwsza córkę rodziłam w innym szpitalu w katowicach. Ten wybrałam bo pracuje w nim moj lekarka. Zostałam umieszczona ( z powodu braku miejsc) na zupełnie innym oddziale pietro nizej i praktycznie poza obchodam nikt sie mną ani dzieckiem nie interesował. Aby dowiedzieć sie czegoś o stanie zdrowia dziecka trzeba było sie kilka razy prosić. Miałam wrażenie ze szpital pracuje "na akord" jak najwiecej pacjentek i jak najszybciej wypisac.... Nas wypisano po 2 dniach - za szybko bo w 3 dniu mała dostała tak silnej zoltaczki ze wyladowalismy w szpitalu na Ligocie w Katowicach bo oczywiście szpital juz sie dzieckiem wypisanym nie zajmuje mimo wczesniejszych zapewnien ze matka i dziecko 6 tyg po porodzie są pod opieka szpitala. Zaznacze ze ja z mezem mamy konflikt serologiczny i corka urodziła sie z inna grupa krwi niz ja. To jest przesłanka ( jak wypowiedzieli sie lekarze z poza szpitala )aby dluzej obserwowac dziecko w szpitalu a nie pozbywac sie problemu. Wsrod lekarzy pracujacych w innych szpitalach ten nie cieszy sie dobra opinia o czym zdazyłam sie przekonac - szkoda ze na własnej i na corci skorze...

~Leona
5/5

szpital robi wrażenie już od zewnątrz. Nic się nie zmienia również po wejściu do środka :) rodzenie w takim miejscu jest prawdziwą przygodą! Z personel szybko można nawiązać kontakt, zawsze są pomocni i serdeczni. Poród przebiegł sprawnie i bez komplikacji. P O L E C A M !!!

~Rebet
5/5

Śleczki nie interesuje ani dziecko ani kobieta. Moje dziecko prawie umarło przez jego zaniedbanie, było 2 tyg na OIOMie po urodzeniu, ledwo przeżyło. Nie zlecil podstawowego badania inprzez to dziecko zachorowalo!!! Szpital strasznie oblegane, kobiety po cesarce musiały spać w sali przedporodowej bo nie było miejsc. Ogólnie strasznie idą na ilośc nie jakość. Powiem krótko, rwybierajac ten szpital ryzykujesz życiem dziecka. Pomysl o dziecku a nie tylko o swojej wygodzie. Ja niestety myślałam o sobie i skończyło się to tragicznie. Stanowczo Odradzam!

~Martoolaa
5/5

Rodziłam w tym szpitalu w 2012 roku. Bardzo polecam!
Opisałam nawet na swoim blogu szczegółowo jak to było - mój wpis znajdziecie na dzieciecetop10.pl (w zakładce z pamiętnika... "Mój ekspresowy poród")

~Mama_Dwóch
5/5

Rodziłam dwóch synów - w 2008 i w 2010.
Porody zupełnie odmienne, bo pierwszy w dużym tłoku, drugi w całkowitym spokoju na prawie pustym oddziale.
Oba wspominam bardzo dobrze.
Opieka podczas porodu profesjonalna, po porodzie jeszcze lepiej - położne noworodkowe rewelacyjne!
Wspominam te wydarzenia ze wzruszeniem.
Gdyby zdarzyło mi się jeszcze kiedyś rodzić, to właśnie tam.

~Rozczarowana
3/5

Łubinowa a INTYMNOŚĆ!
Witajcie rodziłam kilka dni temu na Łubinowej. Wybrałam ten szpital ponieważ wiele obiecywano, szczególnie w sprawach intymności przy porodzie. A teraz zastana rzeczywistość. W karcie przebiegu porodu zaznaczyłam że nie życzę sobie studentów i personel prosiłam ograniczyć do niezbędnego. Pani położna nawet nie wzięła kartki do ręki. Po pierwszych skurczach zgłosiło się na sali dwie studentki. Kiedy rodziłam poza nimi była cała armia z panem pediatrą na czele. Rodziłam z mężem więc pediatra z wlepionymi oczami w krocze powodował, że sytuacja komfortowa nie była. Podsumowując intymność w tej placówce jest na poziomie przeciętnego szpitala miejskiego. NIGDY WIĘCEJ

~Ania H.
5/5

Rodzilam na łubinowej w styczniu 2019. jestem zachwycona szpitalem pod kazdym względem- kameralnie, nowocześnie, a przede wszystkim wspaniały, profesjonalny, miły personel. Lekarze, pielęgniarki i wszyscy pracownicy szpitala- wspaniali ludzie- do rany przełóż- pomocni, uśmiechnięci, mili, życzliwi, posiadający dużą wiedzę i kompetencje. Szpital zadbany, czysty, spokojny. Jedzenie jak na szpitalne warunki bardzo dobre. Polecam przede wszystkim doktora Witycha- cudowny człowiek, profesjonalny lekarz, fachowiec w swojej dziedzinie. Polecam wszystkim i życzę tak wspanialych wspomnień ze szpitala jakie ja mam. Kazdy poród - tylko tam.

~Małgosia i Szymon
5/5

Szpital na Łubinowej 3 to miejsce, gdzie każda kobieta może liczyć na pełne wsparcie i profesjonalizm.Zaczynając od konkretnych i rzeczowych lekarzy, przez wspaniałe położne, panie od noworodków aż do ekipy dbającej o czystość i obsługę szpitala. W szpitalu spędziliśmy 5 dni. Od samego przyjęcia moja narzeczona była traktowana z szacunkiem i godnością. Faktem jest, że byliśmy lekko zaskoczeni, gdy dowiedzieliśmy się, że poród będzie odbierała Pani położna Karolina. Zaskoczenie wynikało z jej młodego wieku. Okazało się jednak, że lepiej nie mogliśmy trafić. Pani Karolina była pewna siebie, wiedziała co robić. Pokazała klasę i pełny profesjonalizm. Poród odbył się w 10 !!! minut. Doskonale prowadziła każdy skurcz i bardzo pomagała mojej narzeczonej podczas tych trudnych chwil. Kiedy trafiliśmy na oddział z naszym maleństwem moja narzeczona była pod troskliwą opieką Pań od noworodków, które o każdej porze dnia i nocy odpowiadały na nasze nawet najgłupsze pytania (to nasze pierwsze dziecko) rozwiewając wszelkie nasze wątpliwości.
Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości, gdzie zdecydować się na poród - szczerze i z całego serca polecamy tą placówkę. "Kobieta jest najważniejsza" i "Rodzić po ludzku" - tymi hasłami można opisać szpital na Łubinowej 3.
Bardzo Wam dziękujemy za profesjonalizm i szacunek jakim obdarzyliście nas podczas tych ciężkich psychicznie dla nas dni.

Inne usługi z kategorii Szpitale położnicze