Szpital na Solcu (Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Solec)

Opis usługi Szpital na Solcu (Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Solec)

Warszawski Szpital na Solcu posiada Oddział Ginekologii i Położnictwa (ordynatorem oddziału jest dr n.med. Wojciech Strzyżewski) oraz Oddział Neonatologii (ordynatorem oddziału jest lek. med. Aldona Górecka-Śledziewska). Szpital dysponuje również Pracownią Diagnostyki Laboratoryjnej, Pracownią Diagnostyki Obrazowej, Pracownią Endoskopową oraz Pracownią Nieinwazyjnej Diagnostyki Kardiologicznej. Odział Ginekologii i Położnictwa w Szpitalu na Solcu współpracuje z Oddziałami: Noworodkowym, Chorób Wewnętrznych i Kardiologii, Chirurgii z Pododdziałem Proktologii i Ortopedii. Współpraca ta ma szczególne znaczenie podczas trudnych i skomplikowanych przypadków, wymagających szybkiej konsultacji chirurga lub proktologa. Oddział Ginekologii i Położnictwa posiada Oddział Patologii Ciąży, przyjmujący pacjentki w ciąży z różnego rodzaju powikłaniami.

Uwaga całego personelu skupiona jest na komforcie psychicznym pacjentek, który jest zapewniany poprzez wysokie kwalifikacje personelu medycznego i stworzenie przyjaznej atmosfery podczas hospitalizacji. Doświadczenie lekarzy i położnych pozwala w pełni zrozumieć pacjentki w trudnym dla nich okresie pobytu w szpitalu. Placówka zajmuje się przyjmowaniem porodów naturalnych i przez cięcie cesarskie. Przy Szpitalu na Solcu działa Szkoła Rodzenia. Zameldowanie na pobyt stały lub czasowy na terenie Warszawy gwarantuje bezpłatne uczestniczenie w zajęciach Szkoły Rodzenia. Jeśli kobieta w ciąży nie spełnia takich warunków, jest możliwość odbycia kursu płatnego – koszt: 450 zł. Kurs prowadzony jest przez wykwalifikowany personel: położną, pielęgniarkę noworodkową i psychologa. Zajęcia składają się z wykładów oraz aktywnych ćwiczeń.

Oddział Ginekologii
Oddział Ginekologii oferuje szeroki zakres operacji i zabiegów ginekologicznych, zarówno w trybie planowym, jak i nagłym. Jako jeden z niewielu oddziałów w Warszawie, od 1992 roku wykonuje zabiegi endoskopowe, łącząc różne techniki operacyjne. Są to m.in. laparoskopia diagnostyczna (w zespole bólowym miednicy mniejszej i niepłodności), laparoskopia zabiegowa (usuwanie guzów przydatków, leczenie endometriozy, wspomagane laparoskopowo wycięcie pochwowe macicy itp.). W oddziale prowadzone jest leczenie zaburzeń statyki narządów miednicy mniejszej (w tym obniżenie i wypadanie macicy, pochwy, pęcherza moczowego i odbytnicy) oraz nietrzymania moczu z zastosowaniem najnowszych technik operacyjnych. W użyciu są nowoczesne biomedyczne materiały protezujące. Wszystkie zabiegi poprzedzone są konsultacjami i specjalistycznymi badaniami diagnostycznymi (w tym badania urodynamiczne), pomagającymi indywidualnie dopasować rodzaj i zakres operacji. Oddział prowadzi również usługi w zakresie procedury jednodniowej (wypis tego samego dnia co przyjęcie). Zalicza się do nich m.in.: wyłyżeczkowanie kanału szyjki i jamy macicy, usuwanie zmian w obrębie sromu i krocza, diagnostykę i usuwanie zmian tarczy szyjki macicy, diagnostykę niepłodności (HSG, HSC oraz badania hormonalne), histeroskopię zabiegową i resektoskopię zmian jamy macicy. Dzięki bliskiej współpracy specjalistów z zakresu ginekologii onkologicznej wykonywane są zaawansowane operacje zajętej procesem nowotworowym miednicy mniejszej.

Oddział Neonatologiczny
Oddział Neonatologiczny Szpitala na Solcu obejmuje 20 łóżeczek. Obowiązuje w nim całodobowa opieka lekarsko-pielęgniarska, prowadzona jest nauka pielęgnowania noworodka i nauka karmienia piersią. Szpital wdraża system „10 kroków do udanego karmienia piersią”. Oddział wyposażony jest w respirator i sprzęt do monitorowania czynności życiowych noworodka. Na Oddziale Noworodkowym dziecko otoczone jest staranną i kompleksową opieką. Noworodkiem zajmują się lekarze i pielęgniarki z wieloletnim doświadczeniem. Noworodek przebywa z mamą od momentu narodzin do wypisu, na ogół trzy doby. Oddział jest także przygotowany do wdrożenia leczenia noworodka chorego. Najczęściej dzieci rodzą się zdrowe, ale mogą się zdarzyć: przedwczesne urodzenia, mała masa ciała (poniżej 2500 g), żółtaczki noworodkowe, stany niedocukrzenia, infekcje wrodzone, wady wrodzone. Te stany patologiczne są leczone na miejscu w szpitalu, przy dbałości udzielania rodzicom wszechstronnych informacji.

Wyprawka do szpitala dla przyszłej mamy
- niezbędne dokumenty: dowód osobisty, aktualny dokument ubezpieczenia zdrowotnego lub dokument potwierdzający naukę, karta przebiegu ciąży, skierowanie do szpitala (dobrze mieć, choć nie jest wymagane do porodu),
- wyniki badań: grupa krwi i czynnik Rh (przy ujemnym Rh badanie na obecność przeciwciał anty-Rh), morfologia, badanie ogólne moczu, badanie Hbs wykonane po 32. tygodniu ciąży, wynik ostatniego badania USG, w przypadku kobiet z cukrzycą wyniki pomiaru cukru,
- rzeczy dla mamy: koszule (koszula krótka na poród, dwie koszule na okres połogu – wygodne do karmienia), szlafrok, kapcie, klapki pod prysznic, skarpetki, jednorazowe pieluchy w kształcie podpasek, przybory toaletowe, dwa małe i jeden duży ręcznik, dwa biustonosze do karmienia, woda mineralna niegazowana,
- rzeczy dla taty: czyste lekkie ubranie, kamera, aparat fotograficzny, kapcie lub klapki na zmianę, coś do jedzenia i picia,
- rzeczy dla dziecka: jedno opakowanie pampersów, trzy pieluchy tetrowe, trzy bawełniane koszulki, dwie bawełniane ciepłe czapeczki, trzy pajacyki (śpiochy z rękawkami i nogawkami) lub trzy kaftaniki i trzy pary śpiochów, skarpetki, ręcznik kąpielowy, kocyk lub rożek.

Przybory do pielęgnacji noworodka zapewnia Oddział Neonatologiczny. W dzień wypisu dziecka na wyjście ze szpitala potrzebne jest odpowiednie do pogody ubranko, dobrze chroniące przed wiatrem i chłodem oraz ubranie dla mamy.

WARUNKI NA SALI PORODOWEJ
- cztery sale porodowe jednoosobowe, z łazienkami z pełnym węzłem sanitarnym (toaleta + umywalka + prysznic) – bezpłatnie,
- wszystkie sale są przystosowane do porodów rodzinnych,
- w wyposażeniu jednej z sal znajduje się wanna, służąca do relaksacji i łagodzenia bólu w I okresie porodu,
- we wszystkich salach porodowych są piłki oraz worki sako do porodu aktywnego,
- dwie sale intensywnego nadzoru, w których przebywają pacjentki wymagające tego w okresie przedporodowym,
- możliwość przebywania z pacjentką rodzącą jednej osoby bliskiej – bezpłatnie,
- medyczna ingerencja w przebieg porodu jest ograniczana do niezbędnego minimum,
- możliwość umówienia położnej do porodu – odpłatnie, koszt całościowy: 1000 zł.

WARUNKI NA SALI POŁOŻNICZEJ
- sześć sal położniczych dwu- i trzyłóżkowych + sala pooperacyjna,
- wszystkie sale mają własne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym, jedna sala ma łazienkę wspólną,
- jeśli nie ma przeciwwskazań zdrowotnych ze strony dziecka, noworodek może przebywać na wspólnej sali z matką przez cały czas pobytu w szpitalu (system rooming-in).

ZNIECZULENIE

- znieczulenie zewnątrzoponowe ze wskazań lekarskich i na życzenie pacjentki, poprzedzone konsultacją i badaniem anestezjologa – bezpłatnie,
- znieczulenie tzw. gazem rozweselającym (Entonox), stanowiącym mieszaninę podtlenku azotu i tlenu – bezpłatnie.

DOSTĘPNE RODZAJE PORODU
- poród naturalny – bezpłatnie,
- cesarskie cięcie wyłącznie ze wskazań lekarskich – bezpłatnie,
- poród rodzinny (nie wymaga wcześniejszego zgłaszania u personelu medycznego) – bezpłatnie.

INNE
- nacięcie krocza stosowane tylko w szczególnych przypadkach, m.in. w: ostrym stanie zagrożenia dziecka w końcowej fazie porodu, zagrażającym pęknięciu krocza (mało elastyczne mięśnie kanału rodnego), ostrym kącie podłonowym, pomocy ręcznej, odgięciowym ułożeniu główki dziecka, porodzie dużego płodu itp.,
- KTG bez skierowania – 30 zł,
- zdjęcie szwów – 30 zł,
- porada lekarza ginekologa w Przychodni Przyszpitalnej – 100 zł,
- badanie USG kobiet w ciąży – 110 zł.

POBYT W SZPITALU PO PORODZIE
Kobieta po porodzie jest objęta szczególną uwagą i troską lekarzy oraz położnych. Bezpośrednio po porodzie dziecko jest kładzione na brzuchu mamy (kontakt „skóra do skóry”). W tym czasie może też nastąpić pierwsze karmienie. Oddział Ginekologii i Położnictwa dzieli się swoją pracą z neonatologami, którzy przez cały czas pobytu w szpitalu czuwają nad zdrowiem noworodków. W tym celu oprócz standardowych czynności wykonują również badania USG stawów biodrowych, główki i jamy brzusznej. Poza codziennymi badaniami lekarskimi, wszystkie dzieci są szczepione (przeciw gruźlicy i WZW typu B), mają badany słuch i pobierane testy na fenyloketonurię i niedoczynność tarczycy.

Opieka i wsparcie specjalistów:
Ze względu na kameralny charakter Oddziału Ginekologii i Położnictwa w Szpitalu na Solcu, pacjentki mają ciągły dostęp do pediatrów, którzy na bieżąco udzielają informacji o stanie zdrowia dziecka i wraz z pielęgniarkami ułatwiają matce opiekę nad noworodkiem w pierwszych dniach po porodzie.

Doradca laktacyjny:
Szpital oferuje poporodową opiekę pielęgniarek noworodkowych, które są także doradcami laktacyjnymi i pomagają każdej mamie w kłopotach z karmieniem i w pierwszych próbach przystawiania maluszka do piersi.

Psycholog:
Na oddziale pacjentki po porodzie w kłopotach natury psychicznej mogą liczyć na pomoc psychologiczną. Po wyjściu ze szpitala jest możliwość wizyty u psychologa w poradni. Porada psychologa – pierwsza wizyta: 80 zł. Porada psychologa – każda kolejna wizyta: 60 zł.

Rehabilitant:
W razie problemów poporodowych u kobiety istnieje możliwość konsultacji i bezpłatnej porady u rehabilitanta, np. przy problemach po cesarskim cięciu.

Przybliżony czas pobytu:
- po porodzie naturalnym bez komplikacji – 2-3 doby,
- po nacięciu krocza – 3 doby,
- po cesarskim cięciu – 3-4 doby.

Odwiedziny:
Odwiedziny na oddziale odbywają się w godzinach 15.00. – 19.00. Szpital jednak dość elastycznie podchodzi do godzin odwiedzin pacjentek. Można ewentualnie umówić się z personelem medycznym na inną porę odwiedzin, gdy ustalone przez szpital z różnych względów nie odpowiadają osobom bliskim. Podczas wizyty należy pamiętać o zachowaniu spokoju i niezakłócaniu pobytu w szpitalu innym pacjentkom. U jednej pacjentki może maksymalnie o jednej porze przebywać dwie osoby. Długość odwiedzin nie jest kontrolowana przez personel szpitala. Jeśli matka wymaga opieki i wsparcia przy dziecku w pierwszych dniach połogu, osoby bliskie mogą być przy niej, jeśli chcą, praktycznie cały czas.

Wyżywienie:
Wyżywienie zapewnia firma zewnętrzna w formie cateringu. Są to standardowo trzy posiłki dziennie: śniadanie, obiad i kolacja. Pacjentki nie muszą się martwić o sztućce ani naczynia – wszystko jest zapewniane na miejscu.

WAŻNE TELEFONY
- Centrala – (22) 250 61 00
- Sekretariat – (22) 250 62 48
- Oddział Ginekologii i Położnictwa (ordynator) – (22) 250 62 84
- Oddział Ginekologii i Położnictwa (sekretariat) – (22) 250 62 24
- Oddział Ginekologii i Położnictwa (położna oddziałowa) – (22) 250 62 86
- Oddział Ginekologii i Położnictwa (lekarze) – (22) 250 62 65 lub (22) 250 62 66
- Oddział Ginekologii i Położnictwa (Blok Porodowy) – (22) 250 62 22
- Oddział Neonatologiczny (sekretariat) – (22) 250 62 24
- Oddział Neonatologiczny (lekarze) – (22) 250 62 23
- Rejestracja Przychodni Przyszpitalnej – (22) 625 05 23
- Zapisy do USG – (22) 250 62 74
- Szkoła Rodzenia – (22) 622 00 95 lub 601 080 522

Położenie na mapie Szpital na Solcu (Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Solec)

Opinie o usłudze Szpital na Solcu (Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Solec)

5 gwiazdek
9 głosów
4 gwiazdki
1 głos
3 gwiazdki
3 głosy
2 gwiazdki
0 głosów
1 gwiazdka
2 głosy

Średnia ocen:

4/5
Napisz swoją opinię
Pomóż innym podjąć właściwą decyzję
~alexinarts
5/5

Najpierw dwukrotnie byłam na patologii ciąży - świetni lekarze i pielęgniarki, salowe, jedzenie.
Rodziłam we wrześniu 2011 na sali morelowej.
Byłam sama z mężem od początku porodu do narodzin synka. Praktycznie od początku na życzenie dostałam znieczulenie i dostawałam je do końca.
Cały czas przychodziła położna a co jakiś czas ginekolog. Dano nam jednak sporo prywatności.
Mogłam chodzić(do czasu do kiedy nie dostałam znieczulenia).
Kiedy były komplikacje lekarka i położna bardzo profesjonalnie i szybko zareagowały.
Szpital ma świetną obsługę, opiekę. Nie ma tam nic na co mogłabym narzekać.
Nepewno każde kolejne dziecko będę chciała tam rodzić.

~alexinarts
5/5

Najpierw dwukrotnie byłam na patologii ciąży - świetni lekarze i pielęgniarki, salowe, jedzenie.
Rodziłam we wrześniu 2011 na sali morelowej.
Byłam sama z mężem od początku porodu do narodzin synka. Praktycznie od początku na życzenie dostałam znieczulenie i dostawałam je do końca.
Cały czas przychodziła położna a co jakiś czas ginekolog. Dano nam jednak sporo prywatności.
Mogłam chodzić(do czasu do kiedy nie dostałam znieczulenia).
Kiedy były komplikacje lekarka i położna bardzo profesjonalnie i szybko zareagowały.
Szpital ma świetną obsługę, opiekę. Nie ma tam nic na co mogłabym narzekać.
Nepewno każde kolejne dziecko będę chciała tam rodzić.

~Aga i Gusia
5/5

Rodziłam na Solcu w czerwcu 2010 roku... i jestem bardzo zadowolona, że trafiłam akurat do tego szpitala. Położne, lekarze, a nawet salowe były wspaniałe. Profesjonalizm, empatia i zrozumienie to chyba najważniejsze cechy personelu jakie mogę wymienić. Oddział ładny, jasny i jak na polskie warunki nieprzepełniony. Dodatkowym atutem są jednoosobowe sale porodowe (poród za darmo z bliską osobą).

~Aga i Gusia
5/5

Rodziłam na Solcu w czerwcu 2010 roku... i jestem bardzo zadowolona, że trafiłam akurat do tego szpitala. Położne, lekarze, a nawet salowe były wspaniałe. Profesjonalizm, empatia i zrozumienie to chyba najważniejsze cechy personelu jakie mogę wymienić. Oddział ładny, jasny i jak na polskie warunki nieprzepełniony. Dodatkowym atutem są jednoosobowe sale porodowe (poród za darmo z bliską osobą).

~gość 2011
3/5

Witam,rodziłam w tym szpitalu w kwietniu 2011r.
Moje odczucia są bardzo skrajne,ponieważ sam początek pobytu w tym szpitalu tzn. opieka przed i w trakcie porodu była na 5+, natomiast kilka następnych dni na oddziale neonatologii oceniam na 2=!!!

Panie położne ,sala jak i sama organizacja na porodówce - marzenie.

Opieka pań pielęgniarek na oddziale neonatologii - katastrofa!!!Oczywiście kilka pań było ok,ale niestety ogólne wrażenie w moim odczuciu było negatywne.

Polecam ze względu na super komfortowe warunki rodzenia w miłej atmosferze z super personelem (położne i lekarze) ale potem trzeba szybciutko wracać do domu ;-) No chyba że ktoś ma mocne nerwy...

~gość 2011
3/5

Witam,rodziłam w tym szpitalu w kwietniu 2011r.
Moje odczucia są bardzo skrajne,ponieważ sam początek pobytu w tym szpitalu tzn. opieka przed i w trakcie porodu była na 5+, natomiast kilka następnych dni na oddziale neonatologii oceniam na 2=!!!

Panie położne ,sala jak i sama organizacja na porodówce - marzenie.

Opieka pań pielęgniarek na oddziale neonatologii - katastrofa!!!Oczywiście kilka pań było ok,ale niestety ogólne wrażenie w moim odczuciu było negatywne.

Polecam ze względu na super komfortowe warunki rodzenia w miłej atmosferze z super personelem (położne i lekarze) ale potem trzeba szybciutko wracać do domu ;-) No chyba że ktoś ma mocne nerwy...

~Leona
5/5

moja siostra tutaj rodziła i po porodzie miała lekkie załamanie psychiczne. Szpital zaoferował jej bardzo profesjonalną pomoc, od razu i na miejscu. Psycholog pomógł jej dojść do siebie, dzięki czemu nie wpadła w depresję poporodową. Szpital się sprawdził nie tylko jako doskonałe miejsce na rodzenie dzieci, ale także pomoc w innym zakresie

~
5/5

moja siostra tutaj rodziła i po porodzie miała lekkie załamanie psychiczne. Szpital zaoferował jej bardzo profesjonalną pomoc, od razu i na miejscu. Psycholog pomógł jej dojść do siebie, dzięki czemu nie wpadła w depresję poporodową. Szpital się sprawdził nie tylko jako doskonałe miejsce na rodzenie dzieci, ale także pomoc w innym zakresie

~gos
3/5

Hmm mam mieszanie uczucia, sam porod ok (cc) wykonane jednak troche za pozno, gdyz w szpitalu lezalam juz wczesniej ( ciaza przenoszona) a usg zrobiono mi w dniu porodu ( wykazalo bezwodzie) i dopiero decyzja o cc mimo nieudanych wczesnej prob indukcji. Synek przyplacil to niestety antybiotykiem. Polozne na salach operacyjnych niemile, badaniabbilesne. Natomiast polozne od noworodkow SUPER. Naprawde mile i lubiace swoja prace, pomocne 24h. Bardzo mi pomogly w poczatkach karmienia piersia .I to chyba one sa jedynym plusem szpitala:)

~Marzena B
5/5

W szpitalu na Solcu rodzilam w 2010roku. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejscia lekarzy, poloznych i reszty personelu. Poród był szybki, bez stresu i komplikacji. Urodziłam zdrowego synka, czułam się wyjątkowo traktowana mimo, że nie zapłaciłam za poród nawet złotówki. Obecnie jestem w drugiej ciąży i jak będę miała szczęście również urodzę na Solcu. Jeszcze raz dziękuję za miłe podejście i wsparcie w tak ważnym dla mnie momencie.

~Barbaraaa
5/5

12 luty 2015-Tłusty Czwartek, NA ŚWIAT PRZYSZEDŁ BARTEK!!!
SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA PANI TERESY CYBULSKIEJ ( gołębie serce, empatia, oddanie ).
„Z LUDŹMI JEST JAK Z KSIĄŻKAMI, BARDZO NIEWIELU MA DLA NAS OGROMNE ZNACZENIE. RESZTA PO PROSTU GINIE W TŁUMIE.”
DZIĘKUJEMY PANI TERENIU ZA WSZYSTKO:):):)
Kolejne podziękowania dla DR. KASI WIŚNIEWSKIEJ, DR. HUBERTA WÓJTOWICZA I DR. GRODKA. Generalnie Dream Team!!! Wspaniali ludzie, pełen profesjonalizm i zaangażowanie!!!
Drogie Dziewczyny, wybrałam szpital na Solcu, ponieważ miałam dobre przeczucia do tej placówki.
Każdy szpital tworzą ludzie, a tutaj pracuj wspaniali lekarze. To był dobry wybór. Nie ma marmurowych umywalek czy wykwintnego jedzonka, ale nie o to tutaj przecież chodzi, prawda?
Fantastyczny sztab tworzą ludzie z pasją i na Solcu tacy właśnie pracują, począwszy od Pań Pielęgniarek, poprzez Pediatrów aż po Chirurgów ( miałam cięcie cesarskie, MALUSZEK owinął się pępowinką ).
NA PEWNO WRÓCĘ RODZIĆ DO TEGO SZPITALA, NAPRAWDĘ POLECAM!!!
Pozdrawiamy, BARTUŚ Z DUMNYMI RODZICAMI:)

PS. BUZIAKI DLA PANI TERESKI:)

~Pacjentka 04.2015r
1/5

Witam,

przedstawię Państwu całą i szczerą opinię o szpitalu na Solcu w Warszawie.
Trafiłam tam 05.04.2014 r z ostrym bólem podbrzusza i skierowaniem od mojej Pani Ginekolog z rozpoznaniem zapalenia przydatków.
Pierwszego dnia bez żadnych badań przepisano mi 2 antybiotyki dożylnie i dostawałam je 3 razy dziennie przez 6 dni, nie robiono mi żadnych badań, wogóle nic.... Mąż w 4 dniu mojego pobytu zrobił im ogromną awanturę,że nie robią mi żadnych badań i mój stan się pogarsza-na to to była akurat sobota dyżurująca Pani doktor powiedziała,że ona się nie zna i chciała zbyć mojego męża, ale on się nie poddał, zarzucał jej niekompetencję i odziwo zrobiono mi za 2 godziny usg!wykonywała je Pani, która dostała od męża burę i to było usg ginekologiczne trwające 15 sekund...ta sama Pani doktor na obchodzie źle przystawiała stetoskop osłuchując pacjenta i mówi Pani pielęgniarce,że on jej nie działa a Pani pielęgniarka jej odpowiada,że to nie tą stroną słucha! Później u innej pacjentki na mojej sali nie potrafiła odczytać wyników badań np.posiew z pochwy i stosunek wydalonego płyny do przyjętego!-wszystko musiała jej tłumaczyć Pani pielęgniarka a jak ja do niej w sobotę poszłam do pokoju lekarskiego wieczorem to ta Pani grała w pasjansa na komputerze jadła pizzę i ogladała tv jednocześnie a mi odmówiła pomocy, ta pani swój dyżur pełniła z 11/12.04.2015r i chodziła w bordowym kombinezonie, miała długie brązowe ciemne włosy, niska i młoda-podobno pracuje tam raz na 2 tygodnie-proszę uważać...
Ogólnie oprócz tej Pani doktor opieka jest zła bo żadna! Nie robią żadnych badań jak się nie wykłóci a jeżeli już nie wykłuci to robią na odpi...dol i to podstawowe.
W tym szpitalu nie dba się o pacjenta, poprostu się go olewa, a mnie z tamtąd wypisano z zapaleniem przydawek nie wyleczonym i całą nadzieję pokładam w mojej Pani Ginekolog.

~Ania Kołacz
4/5

Ocena byłaby 5 na 5 ,ponieważ oddział patologii ciąży ,emaptyczne położne i wspaniali lekarze ,sama cc także jest bardzo dobrze wspomniana przeze mnie . Dr Wójtowicz ,druga pani dr ,młoda i drobna - niestety nie pamiętam nazwiska ,oraz reszta składu zespołu spisała się na medal ,pani anestezjolog rozmawiała ze mną podczas cc ,głaskała po twarzy ,dodawała otuchy ,opieka po cc na sali pooperacyjnej także była ok alr tu juz kończą się pochwały . Na zwykłej sali panie położne nie są chętne do pomocy przy dziecku ,nie pomagają nauczyć się kp . Porażka . Niestety brak empatii wg mnie dyskwalifikuje położne - oczywiście nie wszystkie . Jedną zapamiętałam wybitnie ,młoda blondynka - zero kultury empatii ,pomocy czy zwykłego uśmiechu do pacjenta .

~pacjent
1/5

Szpital jest instytucja gdzie pacjenci spodziewaja sie opieki. Niestety opieki sie nie spodziewaj. To jest szpital gdzie nie ma szacunku dla pacjenta gdzie mama moja starsza i chora na serce byla trzymana w ubikacji cala godzine i nikt do niej nie poszedl z pomoca. Nie do pomyslenia. Nie reaguja na dzwonek wzywajacy pomocy.Tylko trzeba taka instytucje opisac w gazecie albo wziasc do sadu. Opieka lekarska ograniczona do minium.
To nie jest sluba zdrowia to jest sluzba chorob. Szpital brudny, przygnebiajacy przychicznie.

~Annik
5/5

Urodziłam na Solcu dwoje dzieci (w 2014 i 2019r). Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej, ale przy tym i ciepłej opieki całego personelu. Szczególne ukłony przesyłam w stronę cudownej położnej p.Tereski oraz p.Magdy, które oprócz wykonywania swojej pracy dawały mi siłę i podtrzymywały na duchu w chwilach zwątpienia. W chwili obecnej sale porodowe są po remoncie (czyste, kolorowe i mało "szpitalne"). Polecam

Inne usługi z kategorii Szpitale położnicze

Centralny Szpital Kliniczny MSW

Centralny Szpital Kliniczny MSW

Centralny Szpital Kliniczny MSWiA przy ulicy Wołoskiej 137 w Warszawie w swoim działaniu łączy wieloletnie doświadczenie z...

Warszawa, woj. mazowieckie

3/5 24 Opinie
Kontakt
Szpital prywatny Medicover

Szpital prywatny Medicover

Przyszłym mamom Szpital Medicover oferuje prowadzenie ciąży oraz leczenie w przypadku powikłań (niewydolność szyjki macicy,...

Warszawa, woj. mazowieckie

4/5 25 Opinii
Kontakt