Szpital na Solcu (Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Solec)

Opis usługi Szpital na Solcu (Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Solec)

Warszawski Szpital na Solcu posiada Oddział Ginekologii i Położnictwa (ordynatorem oddziału jest dr n.med. Wojciech Strzyżewski) oraz Oddział Neonatologii (ordynatorem oddziału jest lek. med. Aldona Górecka-Śledziewska). Szpital dysponuje również Pracownią Diagnostyki Laboratoryjnej, Pracownią Diagnostyki Obrazowej, Pracownią Endoskopową oraz Pracownią Nieinwazyjnej Diagnostyki Kardiologicznej. Odział Ginekologii i Położnictwa w Szpitalu na Solcu współpracuje z Oddziałami: Noworodkowym, Chorób Wewnętrznych i Kardiologii, Chirurgii z Pododdziałem Proktologii i Ortopedii. Współpraca ta ma szczególne znaczenie podczas trudnych i skomplikowanych przypadków, wymagających szybkiej konsultacji chirurga lub proktologa. Oddział Ginekologii i Położnictwa posiada Oddział Patologii Ciąży, przyjmujący pacjentki w ciąży z różnego rodzaju powikłaniami.

Uwaga całego personelu skupiona jest na komforcie psychicznym pacjentek, który jest zapewniany poprzez wysokie kwalifikacje personelu medycznego i stworzenie przyjaznej atmosfery podczas hospitalizacji. Doświadczenie lekarzy i położnych pozwala w pełni zrozumieć pacjentki w trudnym dla nich okresie pobytu w szpitalu. Placówka zajmuje się przyjmowaniem porodów naturalnych i przez cięcie cesarskie. Przy Szpitalu na Solcu działa Szkoła Rodzenia. Zameldowanie na pobyt stały lub czasowy na terenie Warszawy gwarantuje bezpłatne uczestniczenie w zajęciach Szkoły Rodzenia. Jeśli kobieta w ciąży nie spełnia takich warunków, jest możliwość odbycia kursu płatnego – koszt: 450 zł. Kurs prowadzony jest przez wykwalifikowany personel: położną, pielęgniarkę noworodkową i psychologa. Zajęcia składają się z wykładów oraz aktywnych ćwiczeń.

Oddział Ginekologii
Oddział Ginekologii oferuje szeroki zakres operacji i zabiegów ginekologicznych, zarówno w trybie planowym, jak i nagłym. Jako jeden z niewielu oddziałów w Warszawie, od 1992 roku wykonuje zabiegi endoskopowe, łącząc różne techniki operacyjne. Są to m.in. laparoskopia diagnostyczna (w zespole bólowym miednicy mniejszej i niepłodności), laparoskopia zabiegowa (usuwanie guzów przydatków, leczenie endometriozy, wspomagane laparoskopowo wycięcie pochwowe macicy itp.). W oddziale prowadzone jest leczenie zaburzeń statyki narządów miednicy mniejszej (w tym obniżenie i wypadanie macicy, pochwy, pęcherza moczowego i odbytnicy) oraz nietrzymania moczu z zastosowaniem najnowszych technik operacyjnych. W użyciu są nowoczesne biomedyczne materiały protezujące. Wszystkie zabiegi poprzedzone są konsultacjami i specjalistycznymi badaniami diagnostycznymi (w tym badania urodynamiczne), pomagającymi indywidualnie dopasować rodzaj i zakres operacji. Oddział prowadzi również usługi w zakresie procedury jednodniowej (wypis tego samego dnia co przyjęcie). Zalicza się do nich m.in.: wyłyżeczkowanie kanału szyjki i jamy macicy, usuwanie zmian w obrębie sromu i krocza, diagnostykę i usuwanie zmian tarczy szyjki macicy, diagnostykę niepłodności (HSG, HSC oraz badania hormonalne), histeroskopię zabiegową i resektoskopię zmian jamy macicy. Dzięki bliskiej współpracy specjalistów z zakresu ginekologii onkologicznej wykonywane są zaawansowane operacje zajętej procesem nowotworowym miednicy mniejszej.

Oddział Neonatologiczny
Oddział Neonatologiczny Szpitala na Solcu obejmuje 20 łóżeczek. Obowiązuje w nim całodobowa opieka lekarsko-pielęgniarska, prowadzona jest nauka pielęgnowania noworodka i nauka karmienia piersią. Szpital wdraża system „10 kroków do udanego karmienia piersią”. Oddział wyposażony jest w respirator i sprzęt do monitorowania czynności życiowych noworodka. Na Oddziale Noworodkowym dziecko otoczone jest staranną i kompleksową opieką. Noworodkiem zajmują się lekarze i pielęgniarki z wieloletnim doświadczeniem. Noworodek przebywa z mamą od momentu narodzin do wypisu, na ogół trzy doby. Oddział jest także przygotowany do wdrożenia leczenia noworodka chorego. Najczęściej dzieci rodzą się zdrowe, ale mogą się zdarzyć: przedwczesne urodzenia, mała masa ciała (poniżej 2500 g), żółtaczki noworodkowe, stany niedocukrzenia, infekcje wrodzone, wady wrodzone. Te stany patologiczne są leczone na miejscu w szpitalu, przy dbałości udzielania rodzicom wszechstronnych informacji.

Wyprawka do szpitala dla przyszłej mamy
- niezbędne dokumenty: dowód osobisty, aktualny dokument ubezpieczenia zdrowotnego lub dokument potwierdzający naukę, karta przebiegu ciąży, skierowanie do szpitala (dobrze mieć, choć nie jest wymagane do porodu),
- wyniki badań: grupa krwi i czynnik Rh (przy ujemnym Rh badanie na obecność przeciwciał anty-Rh), morfologia, badanie ogólne moczu, badanie Hbs wykonane po 32. tygodniu ciąży, wynik ostatniego badania USG, w przypadku kobiet z cukrzycą wyniki pomiaru cukru,
- rzeczy dla mamy: koszule (koszula krótka na poród, dwie koszule na okres połogu – wygodne do karmienia), szlafrok, kapcie, klapki pod prysznic, skarpetki, jednorazowe pieluchy w kształcie podpasek, przybory toaletowe, dwa małe i jeden duży ręcznik, dwa biustonosze do karmienia, woda mineralna niegazowana,
- rzeczy dla taty: czyste lekkie ubranie, kamera, aparat fotograficzny, kapcie lub klapki na zmianę, coś do jedzenia i picia,
- rzeczy dla dziecka: jedno opakowanie pampersów, trzy pieluchy tetrowe, trzy bawełniane koszulki, dwie bawełniane ciepłe czapeczki, trzy pajacyki (śpiochy z rękawkami i nogawkami) lub trzy kaftaniki i trzy pary śpiochów, skarpetki, ręcznik kąpielowy, kocyk lub rożek.

Przybory do pielęgnacji noworodka zapewnia Oddział Neonatologiczny. W dzień wypisu dziecka na wyjście ze szpitala potrzebne jest odpowiednie do pogody ubranko, dobrze chroniące przed wiatrem i chłodem oraz ubranie dla mamy.

WARUNKI NA SALI PORODOWEJ
- cztery sale porodowe jednoosobowe, z łazienkami z pełnym węzłem sanitarnym (toaleta + umywalka + prysznic) – bezpłatnie,
- wszystkie sale są przystosowane do porodów rodzinnych,
- w wyposażeniu jednej z sal znajduje się wanna, służąca do relaksacji i łagodzenia bólu w I okresie porodu,
- we wszystkich salach porodowych są piłki oraz worki sako do porodu aktywnego,
- dwie sale intensywnego nadzoru, w których przebywają pacjentki wymagające tego w okresie przedporodowym,
- możliwość przebywania z pacjentką rodzącą jednej osoby bliskiej – bezpłatnie,
- medyczna ingerencja w przebieg porodu jest ograniczana do niezbędnego minimum,
- możliwość umówienia położnej do porodu – odpłatnie, koszt całościowy: 1000 zł.

WARUNKI NA SALI POŁOŻNICZEJ
- sześć sal położniczych dwu- i trzyłóżkowych + sala pooperacyjna,
- wszystkie sale mają własne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym, jedna sala ma łazienkę wspólną,
- jeśli nie ma przeciwwskazań zdrowotnych ze strony dziecka, noworodek może przebywać na wspólnej sali z matką przez cały czas pobytu w szpitalu (system rooming-in).

ZNIECZULENIE

- znieczulenie zewnątrzoponowe ze wskazań lekarskich i na życzenie pacjentki, poprzedzone konsultacją i badaniem anestezjologa – bezpłatnie,
- znieczulenie tzw. gazem rozweselającym (Entonox), stanowiącym mieszaninę podtlenku azotu i tlenu – bezpłatnie.

DOSTĘPNE RODZAJE PORODU
- poród naturalny – bezpłatnie,
- cesarskie cięcie wyłącznie ze wskazań lekarskich – bezpłatnie,
- poród rodzinny (nie wymaga wcześniejszego zgłaszania u personelu medycznego) – bezpłatnie.

INNE
- nacięcie krocza stosowane tylko w szczególnych przypadkach, m.in. w: ostrym stanie zagrożenia dziecka w końcowej fazie porodu, zagrażającym pęknięciu krocza (mało elastyczne mięśnie kanału rodnego), ostrym kącie podłonowym, pomocy ręcznej, odgięciowym ułożeniu główki dziecka, porodzie dużego płodu itp.,
- KTG bez skierowania – 30 zł,
- zdjęcie szwów – 30 zł,
- porada lekarza ginekologa w Przychodni Przyszpitalnej – 100 zł,
- badanie USG kobiet w ciąży – 110 zł.

POBYT W SZPITALU PO PORODZIE
Kobieta po porodzie jest objęta szczególną uwagą i troską lekarzy oraz położnych. Bezpośrednio po porodzie dziecko jest kładzione na brzuchu mamy (kontakt „skóra do skóry”). W tym czasie może też nastąpić pierwsze karmienie. Oddział Ginekologii i Położnictwa dzieli się swoją pracą z neonatologami, którzy przez cały czas pobytu w szpitalu czuwają nad zdrowiem noworodków. W tym celu oprócz standardowych czynności wykonują również badania USG stawów biodrowych, główki i jamy brzusznej. Poza codziennymi badaniami lekarskimi, wszystkie dzieci są szczepione (przeciw gruźlicy i WZW typu B), mają badany słuch i pobierane testy na fenyloketonurię i niedoczynność tarczycy.

Opieka i wsparcie specjalistów:
Ze względu na kameralny charakter Oddziału Ginekologii i Położnictwa w Szpitalu na Solcu, pacjentki mają ciągły dostęp do pediatrów, którzy na bieżąco udzielają informacji o stanie zdrowia dziecka i wraz z pielęgniarkami ułatwiają matce opiekę nad noworodkiem w pierwszych dniach po porodzie.

Doradca laktacyjny:
Szpital oferuje poporodową opiekę pielęgniarek noworodkowych, które są także doradcami laktacyjnymi i pomagają każdej mamie w kłopotach z karmieniem i w pierwszych próbach przystawiania maluszka do piersi.

Psycholog:
Na oddziale pacjentki po porodzie w kłopotach natury psychicznej mogą liczyć na pomoc psychologiczną. Po wyjściu ze szpitala jest możliwość wizyty u psychologa w poradni. Porada psychologa – pierwsza wizyta: 80 zł. Porada psychologa – każda kolejna wizyta: 60 zł.

Rehabilitant:
W razie problemów poporodowych u kobiety istnieje możliwość konsultacji i bezpłatnej porady u rehabilitanta, np. przy problemach po cesarskim cięciu.

Przybliżony czas pobytu:
- po porodzie naturalnym bez komplikacji – 2-3 doby,
- po nacięciu krocza – 3 doby,
- po cesarskim cięciu – 3-4 doby.

Odwiedziny:
Odwiedziny na oddziale odbywają się w godzinach 15.00. – 19.00. Szpital jednak dość elastycznie podchodzi do godzin odwiedzin pacjentek. Można ewentualnie umówić się z personelem medycznym na inną porę odwiedzin, gdy ustalone przez szpital z różnych względów nie odpowiadają osobom bliskim. Podczas wizyty należy pamiętać o zachowaniu spokoju i niezakłócaniu pobytu w szpitalu innym pacjentkom. U jednej pacjentki może maksymalnie o jednej porze przebywać dwie osoby. Długość odwiedzin nie jest kontrolowana przez personel szpitala. Jeśli matka wymaga opieki i wsparcia przy dziecku w pierwszych dniach połogu, osoby bliskie mogą być przy niej, jeśli chcą, praktycznie cały czas.

Wyżywienie:
Wyżywienie zapewnia firma zewnętrzna w formie cateringu. Są to standardowo trzy posiłki dziennie: śniadanie, obiad i kolacja. Pacjentki nie muszą się martwić o sztućce ani naczynia – wszystko jest zapewniane na miejscu.

WAŻNE TELEFONY
- Centrala – (22) 250 61 00
- Sekretariat – (22) 250 62 48
- Oddział Ginekologii i Położnictwa (ordynator) – (22) 250 62 84
- Oddział Ginekologii i Położnictwa (sekretariat) – (22) 250 62 24
- Oddział Ginekologii i Położnictwa (położna oddziałowa) – (22) 250 62 86
- Oddział Ginekologii i Położnictwa (lekarze) – (22) 250 62 65 lub (22) 250 62 66
- Oddział Ginekologii i Położnictwa (Blok Porodowy) – (22) 250 62 22
- Oddział Neonatologiczny (sekretariat) – (22) 250 62 24
- Oddział Neonatologiczny (lekarze) – (22) 250 62 23
- Rejestracja Przychodni Przyszpitalnej – (22) 625 05 23
- Zapisy do USG – (22) 250 62 74
- Szkoła Rodzenia – (22) 622 00 95 lub 601 080 522

Położenie na mapie Szpital na Solcu (Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Solec)

Opinie o usłudze Szpital na Solcu (Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Solec)

5 gwiazdek
8 głosów
4 gwiazdki
0 głosów
3 gwiazdki
3 głosy
2 gwiazdki
0 głosów
1 gwiazdka
1 głos

Średnia ocen:

4/5
Napisz swoją opinię
Pomóż innym podjąć właściwą decyzję
~alexinarts
5/5

Najpierw dwukrotnie byłam na patologii ciąży - świetni lekarze i pielęgniarki, salowe, jedzenie.
Rodziłam we wrześniu 2011 na sali morelowej.
Byłam sama z mężem od początku porodu do narodzin synka. Praktycznie od początku na życzenie dostałam znieczulenie i dostawałam je do końca.
Cały czas przychodziła położna a co jakiś czas ginekolog. Dano nam jednak sporo prywatności.
Mogłam chodzić(do czasu do kiedy nie dostałam znieczulenia).
Kiedy były komplikacje lekarka i położna bardzo profesjonalnie i szybko zareagowały.
Szpital ma świetną obsługę, opiekę. Nie ma tam nic na co mogłabym narzekać.
Nepewno każde kolejne dziecko będę chciała tam rodzić.

~alexinarts
5/5

Najpierw dwukrotnie byłam na patologii ciąży - świetni lekarze i pielęgniarki, salowe, jedzenie.
Rodziłam we wrześniu 2011 na sali morelowej.
Byłam sama z mężem od początku porodu do narodzin synka. Praktycznie od początku na życzenie dostałam znieczulenie i dostawałam je do końca.
Cały czas przychodziła położna a co jakiś czas ginekolog. Dano nam jednak sporo prywatności.
Mogłam chodzić(do czasu do kiedy nie dostałam znieczulenia).
Kiedy były komplikacje lekarka i położna bardzo profesjonalnie i szybko zareagowały.
Szpital ma świetną obsługę, opiekę. Nie ma tam nic na co mogłabym narzekać.
Nepewno każde kolejne dziecko będę chciała tam rodzić.

~Aga i Gusia
5/5

Rodziłam na Solcu w czerwcu 2010 roku... i jestem bardzo zadowolona, że trafiłam akurat do tego szpitala. Położne, lekarze, a nawet salowe były wspaniałe. Profesjonalizm, empatia i zrozumienie to chyba najważniejsze cechy personelu jakie mogę wymienić. Oddział ładny, jasny i jak na polskie warunki nieprzepełniony. Dodatkowym atutem są jednoosobowe sale porodowe (poród za darmo z bliską osobą).

~Aga i Gusia
5/5

Rodziłam na Solcu w czerwcu 2010 roku... i jestem bardzo zadowolona, że trafiłam akurat do tego szpitala. Położne, lekarze, a nawet salowe były wspaniałe. Profesjonalizm, empatia i zrozumienie to chyba najważniejsze cechy personelu jakie mogę wymienić. Oddział ładny, jasny i jak na polskie warunki nieprzepełniony. Dodatkowym atutem są jednoosobowe sale porodowe (poród za darmo z bliską osobą).

~gość 2011
3/5

Witam,rodziłam w tym szpitalu w kwietniu 2011r.
Moje odczucia są bardzo skrajne,ponieważ sam początek pobytu w tym szpitalu tzn. opieka przed i w trakcie porodu była na 5+, natomiast kilka następnych dni na oddziale neonatologii oceniam na 2=!!!

Panie położne ,sala jak i sama organizacja na porodówce - marzenie.

Opieka pań pielęgniarek na oddziale neonatologii - katastrofa!!!Oczywiście kilka pań było ok,ale niestety ogólne wrażenie w moim odczuciu było negatywne.

Polecam ze względu na super komfortowe warunki rodzenia w miłej atmosferze z super personelem (położne i lekarze) ale potem trzeba szybciutko wracać do domu ;-) No chyba że ktoś ma mocne nerwy...

~gość 2011
3/5

Witam,rodziłam w tym szpitalu w kwietniu 2011r.
Moje odczucia są bardzo skrajne,ponieważ sam początek pobytu w tym szpitalu tzn. opieka przed i w trakcie porodu była na 5+, natomiast kilka następnych dni na oddziale neonatologii oceniam na 2=!!!

Panie położne ,sala jak i sama organizacja na porodówce - marzenie.

Opieka pań pielęgniarek na oddziale neonatologii - katastrofa!!!Oczywiście kilka pań było ok,ale niestety ogólne wrażenie w moim odczuciu było negatywne.

Polecam ze względu na super komfortowe warunki rodzenia w miłej atmosferze z super personelem (położne i lekarze) ale potem trzeba szybciutko wracać do domu ;-) No chyba że ktoś ma mocne nerwy...

~Leona
5/5

moja siostra tutaj rodziła i po porodzie miała lekkie załamanie psychiczne. Szpital zaoferował jej bardzo profesjonalną pomoc, od razu i na miejscu. Psycholog pomógł jej dojść do siebie, dzięki czemu nie wpadła w depresję poporodową. Szpital się sprawdził nie tylko jako doskonałe miejsce na rodzenie dzieci, ale także pomoc w innym zakresie

~
5/5

moja siostra tutaj rodziła i po porodzie miała lekkie załamanie psychiczne. Szpital zaoferował jej bardzo profesjonalną pomoc, od razu i na miejscu. Psycholog pomógł jej dojść do siebie, dzięki czemu nie wpadła w depresję poporodową. Szpital się sprawdził nie tylko jako doskonałe miejsce na rodzenie dzieci, ale także pomoc w innym zakresie

~gos
3/5

Hmm mam mieszanie uczucia, sam porod ok (cc) wykonane jednak troche za pozno, gdyz w szpitalu lezalam juz wczesniej ( ciaza przenoszona) a usg zrobiono mi w dniu porodu ( wykazalo bezwodzie) i dopiero decyzja o cc mimo nieudanych wczesnej prob indukcji. Synek przyplacil to niestety antybiotykiem. Polozne na salach operacyjnych niemile, badaniabbilesne. Natomiast polozne od noworodkow SUPER. Naprawde mile i lubiace swoja prace, pomocne 24h. Bardzo mi pomogly w poczatkach karmienia piersia .I to chyba one sa jedynym plusem szpitala:)

~Marzena B
5/5

W szpitalu na Solcu rodzilam w 2010roku. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejscia lekarzy, poloznych i reszty personelu. Poród był szybki, bez stresu i komplikacji. Urodziłam zdrowego synka, czułam się wyjątkowo traktowana mimo, że nie zapłaciłam za poród nawet złotówki. Obecnie jestem w drugiej ciąży i jak będę miała szczęście również urodzę na Solcu. Jeszcze raz dziękuję za miłe podejście i wsparcie w tak ważnym dla mnie momencie.

~Barbaraaa
5/5

12 luty 2015-Tłusty Czwartek, NA ŚWIAT PRZYSZEDŁ BARTEK!!!
SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA PANI TERESY CYBULSKIEJ ( gołębie serce, empatia, oddanie ).
„Z LUDŹMI JEST JAK Z KSIĄŻKAMI, BARDZO NIEWIELU MA DLA NAS OGROMNE ZNACZENIE. RESZTA PO PROSTU GINIE W TŁUMIE.”
DZIĘKUJEMY PANI TERENIU ZA WSZYSTKO:):):)
Kolejne podziękowania dla DR. KASI WIŚNIEWSKIEJ, DR. HUBERTA WÓJTOWICZA I DR. GRODKA. Generalnie Dream Team!!! Wspaniali ludzie, pełen profesjonalizm i zaangażowanie!!!
Drogie Dziewczyny, wybrałam szpital na Solcu, ponieważ miałam dobre przeczucia do tej placówki.
Każdy szpital tworzą ludzie, a tutaj pracuj wspaniali lekarze. To był dobry wybór. Nie ma marmurowych umywalek czy wykwintnego jedzonka, ale nie o to tutaj przecież chodzi, prawda?
Fantastyczny sztab tworzą ludzie z pasją i na Solcu tacy właśnie pracują, począwszy od Pań Pielęgniarek, poprzez Pediatrów aż po Chirurgów ( miałam cięcie cesarskie, MALUSZEK owinął się pępowinką ).
NA PEWNO WRÓCĘ RODZIĆ DO TEGO SZPITALA, NAPRAWDĘ POLECAM!!!
Pozdrawiamy, BARTUŚ Z DUMNYMI RODZICAMI:)

PS. BUZIAKI DLA PANI TERESKI:)

~Pacjentka 04.2015r
1/5

Witam,

przedstawię Państwu całą i szczerą opinię o szpitalu na Solcu w Warszawie.
Trafiłam tam 05.04.2014 r z ostrym bólem podbrzusza i skierowaniem od mojej Pani Ginekolog z rozpoznaniem zapalenia przydatków.
Pierwszego dnia bez żadnych badań przepisano mi 2 antybiotyki dożylnie i dostawałam je 3 razy dziennie przez 6 dni, nie robiono mi żadnych badań, wogóle nic.... Mąż w 4 dniu mojego pobytu zrobił im ogromną awanturę,że nie robią mi żadnych badań i mój stan się pogarsza-na to to była akurat sobota dyżurująca Pani doktor powiedziała,że ona się nie zna i chciała zbyć mojego męża, ale on się nie poddał, zarzucał jej niekompetencję i odziwo zrobiono mi za 2 godziny usg!wykonywała je Pani, która dostała od męża burę i to było usg ginekologiczne trwające 15 sekund...ta sama Pani doktor na obchodzie źle przystawiała stetoskop osłuchując pacjenta i mówi Pani pielęgniarce,że on jej nie działa a Pani pielęgniarka jej odpowiada,że to nie tą stroną słucha! Później u innej pacjentki na mojej sali nie potrafiła odczytać wyników badań np.posiew z pochwy i stosunek wydalonego płyny do przyjętego!-wszystko musiała jej tłumaczyć Pani pielęgniarka a jak ja do niej w sobotę poszłam do pokoju lekarskiego wieczorem to ta Pani grała w pasjansa na komputerze jadła pizzę i ogladała tv jednocześnie a mi odmówiła pomocy, ta pani swój dyżur pełniła z 11/12.04.2015r i chodziła w bordowym kombinezonie, miała długie brązowe ciemne włosy, niska i młoda-podobno pracuje tam raz na 2 tygodnie-proszę uważać...
Ogólnie oprócz tej Pani doktor opieka jest zła bo żadna! Nie robią żadnych badań jak się nie wykłóci a jeżeli już nie wykłuci to robią na odpi...dol i to podstawowe.
W tym szpitalu nie dba się o pacjenta, poprostu się go olewa, a mnie z tamtąd wypisano z zapaleniem przydawek nie wyleczonym i całą nadzieję pokładam w mojej Pani Ginekolog.

Inne usługi z kategorii Szpitale położnicze

Centralny Szpital Kliniczny MSW

Centralny Szpital Kliniczny MSW

Centralny Szpital Kliniczny MSWiA przy ulicy Wołoskiej 137 w Warszawie w swoim działaniu łączy wieloletnie doświadczenie z...

Warszawa, woj. mazowieckie

3/5 19 Opinii
Kontakt
Szpital prywatny Medicover

Szpital prywatny Medicover

Przyszłym mamom Szpital Medicover oferuje prowadzenie ciąży oraz leczenie w przypadku powikłań (niewydolność szyjki macicy,...

Warszawa, woj. mazowieckie

5/5 10 Opinii
Kontakt